comScore

Survivor Gönüllüler Takımı belli oldu! Acun Ilıcalı listeyi açıkladı (Survivor ne zaman 2020?)

08 Şubat 2020, Cumartesi 14:25
Survivor Gönüllüler Takımı belli oldu! Acun Ilıcalı listeyi açıkladı (Survivor ne zaman 2020?)

Survivor Gönüllüler Takımı belli oldu, Survivor Gönüllüler Takımı, Survivor Gönüllüler Takımı'nda kimler var gibi merak edilen soruların yanıtları belli oldu. Acun Ilıcalı, 2020 Survivor'da kimlerin yarışacağını duyurdu.

Survivor Gönüllüler Takımı belli oldu mu, Survivor yarışmacıları kim, 2020 Survivor ne zaman başlıyor, 2020 Survivor Gönüllüler Takımı'nda kimler var, Survivor Gönüllüler takımı yarışmacıları, Survivor Gönüllüler takımı açıklandı mı gibi merak edilen soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Ekranların ilgiyle takip edilen yarışma programı olan Survivor'un 2020 bölümünde yarışacak Gönüllüler Takımı belli oldu.
 

Survivor Gönüllüler Takımı'nda kimler yarışacak? Survivor 2020 Gönüllüler takımı


Acun Ilıcalı Survivor programında yarışacak isimleri açıklandı. 2020 Survivor yarışmacılarını sosyal medyadan açıklayan Acun Ilıcalı'nın duyurduğu Gönüllüler Takımı'nda yer alan sürpriz isimler herkesi şaşırttı. İşte futboldan, sinemaya kadar birçok alandan yarışmaya katılan isimler:

SURVIVOR GÖNLLÜLER TAKIMI İÇİN TIKLA


Survivor ne zaman başlayacak?


Survivor 2020 programının ne zaman başlayacağı ise merak ediliyordu. Survivor 2020'nin Şubat ayı içerisinde başlaması bekleniyor. Acun Ilıcalı'nın yaptığı paylaşıma göre Survivor 2020 Ünlüler ve Gönüllüler 16 Şubat't ailk bölümüyle TV8 ekranlarında olacak.

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)