comScore

Survivor Fulya Şahin Ümit Karan ile kapışması sonrası canlı yayında ağladı

01 Şubat 2017, Çarşamba 14:52
Survivor Fulya Şahin Ümit Karan ile kapışması sonrası canlı yayında ağladı

TV8'de 1 Şubat 2017'de yayınlanan Survivor Panorama yeni bölümünde Fulya Şahin ile Ümit Karan arasında gergin anlar yaşandı. 

FutbolArena - Eski Galatasaraylı futbolcu ve Survivor 2014 yarışmacılarından Ümit Karan, TV8'de katıldığı Survivor Panorama programında bu sezonun ilk elenen yarışmacısı Fulya Şahin ile tartıştı. 
 

Survivor 2017 Fulya Şahin, Survivor Panorama programında ağladı


TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en fazla izlenen yarışma programlarından Survivor'ın gün boyu yorumlandığı, yarışmacıların performansının değerlendiriliği Nur Tuğba'nın sunumu ve Hakan Hatipoğlu'nun yorumlarıyla renk kattığı Survivor Panorama programında 1 Şubat 2017 Çarşamba günü gergin anlar yaşandı. 

2014 Survivor yarışmasında finale kalan Ümit Karan, Survivor Panorama programında bu sezon adaya ilk veda isimlerden Fulya Şahin ile tartıştı. İkili arasında yaşanan tartışmanın ana kaynağı ise haksız olarak elendiğini savunan Fulya Şahin'e, Ümit Karan'ın, "Performans diyorsan sen neden Erdi'yi yazmadın?" konusu oldu. 
BİR ANDA GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Ada hayatında hırslı ve hırçın tavırlarıyla dikkat çeken Fulya Şahin, Survivor Panorama programında konsey anını anlatmaya çalıştığı sırada Ümit Karan, "Performans diyorsun ama sen neden Erdi'yi yazdın. Bana burada kimse hikaye anlatmayacak. Objektif olacaksınız." diye çıkıştı. Bunun üzerine sinirlerine hakim olamayan Fulya Şahin'in gözleri doldu. 


Survivor Fulya Şahin kimdir?

 

Survivor'ın tanıtım fragmanında "Ağaç olup kök salmaya değil, soyadımın hakkını verip uçmaya geldim" sloganıyla dikkat çeken ancak iddiasına rağmen adada tutunmayı başaramayan Fulya Şahin, 30 Ekim 1991 tarihinde İstanbul'da doğdu. ,Trakya Üniversitesi Beden Eğitim ve Spor Yüksek Okulu'nda (BESYO) eğitimini gerçekleştirdi. Futbol antrenörlüğü, Hentbol kaleciliği ve atletizm gibi alanlarda kendisini yetkin olarak tanımlayan Fulya Şahin, yarışmada sadece güçlü ve sporcu olmanın kendilerine yetmeyeceğini vurgulayarak ayrıca sağlam bir psikolojiye sahip olmaları gerektiğini dile getirmişti.


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)