comScore

Survivor Diyalogları kapandı mı? Survivor Diyalogları twitter hesabına ne oldu? Survivor Diyalogları hesabı askıya mı alındı?

27 Haziran 2018, Çarşamba 00:37
Survivor Diyalogları kapandı mı? Survivor Diyalogları twitter hesabına ne oldu? Survivor Diyalogları hesabı askıya mı alındı?

Survivor Diyalogları hesabına ne oldu? Survivor Diyalogları kapandı mı? Survivor Diyalogları hesabı neden kapandı? Survivor Diyalogları twitter ve instagram hesabı hakkında son dakika gelişmeleri haberimizde. 

Survivor Diyalogları hesabı ne oldu? Survivor Diyalogları twitter hesabı kapandı mı? Survivor Diyalogları hesabı neden kapandı? Survivor severler, Survivor boyunca Survivor Diyalogları hesabından tüm bilgileri anlık bir şekilde takip ederken, Survivor son bölümün yayınlandığı Survivor 110. bölümde Survivor Diyalogları hesabının kapandığını öğrendi. 

Survivor Diyalogları twitter hesabı her Survivor senesinde aktif olurken, yarışmanın bitmesi sonrasında hesabı dondurmuştu. Ancak Survivor 110. bölümde Survivor Diyalogları hesabınıa giriş yapanlar "Böyle bir sayfa yok." uyarısı alırken, Survivor Diyalogları hesabının kapandığını öğrendi. Survivor Diyalogları hesabının kapanmasıyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. 
 

Survivor'da Kuzey Kıbrıs'ta çeyrek finalist ve yarı finalist yarışmacılar


Survivor'da çeyrek ve yarı final koltuğuna oturan yarışmacılar belli oldu. Survivor'da Anıl ve Hilmicem yarı finalist oldu. Geriye kalan yarışmacılar Turabi, Damla, Adem, Nagihan arasında SMS oylaması yapılacak. Survivor'da Dominik'te son çekimin yapılmasının ardından bundan sonra yarışmacılar Kuzey Kıbrıs'ta büyük final için SMS'e çıkacaklar. 
Survivor son bölüm olan Survivor 110. bölümde Acun Ilıcalı önderliğinde son çekim gerçekleşti. Son ödül oyunu ise Survivor 111. bölümünde oynanacak. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.