comScore

Survivor Damla kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar? (Damla Survivor'dan elendi mi?)

16 Nisan 2018, Pazartesi 00:06

Survivor Damla, son dokunulmazlık oyununun kaybedilmesiyle eleme adayları arasında yer aldı. Daha önce bir potadan çıkan Damla bir kez daha elenme tehilkesiyle karşı karşıya kaldı. Peki Damla kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar? Damla Survivor'dan elendi mi? Tüm merak ettiğiniz soruların cevabı haberimizde.

FutbolArena - Survivor Damla, Gönüllüler takımın üst üste dokunulmazlık oyununu kaybetmesiyle eleme adaylarından üçüncü isim oldu. Damla Can, Survivor 2018'den elenecek mi? Büyük heyecana sahne olan eleme potasının sonucu 16 Nisan 2018 Pazartesi gecesi belli olacak.
 

Survivor Damla eleniyor mu?


Survivor 2018'de Cumartesi akşamı ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı, ada oylamasında ilk aday olarak Cumali'yi belirledi. Kişisel dokunulmazlığı kazanan Hilmicem ise Cumali'nin yakın dostu Hakan'ın ikinci aday  olmasını istedi. Pazar akşamı oynanan diğer dokunulmazlık oyununu da Gönüllüler kaybedince üçüncü ve son aday Damla Can oldu. Üç isim için yapılan halk oylaması tamamlanırken, sonuçları Pazartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümde açıklanacak.

1990 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Damla Can, fitness eğitmeni olarak görev yapıyor. Mesleği spor hocalığı olan 28 yaşındaki güzel yarışmacı, jimnastik ve aerobik gibi alanlarda da başarıyla boy gösteriyor. Sosyal medyada birçok takipçisi bulunan Damla Can, All Star takımında başladığı Survivor 2018 serüvenini artık Gönüllüler takımında sürdürüyor.
 

Survivor Damla'nın ada konseyi açıklamaları


Eleme adaylığı hakkında konseyde söz alan Damla, "Tek bir amacımız var Survivor'da. Herkres bunu es geçiyor. Takımın kazanması ve ayağa kalkması gerekiyor. Şu an bunları konuşmak yerine, hepimiz değerliyiz. Herkesin bir ailesi var. Herkes ailesinden koparak geldi. 2.5 aydır buradayız. Herkes ailesini çok özlüyor ve mutlaka değerleri vardır. Biz takım olarak gözlemlediğim kadarıyla, burada olduğum süre zarfında konuştuğumuz tek şey doğru eksilme. Ancak bu zamana kadar Ramazan, Funda ve Nevin gibi güçlü isimler elendi. Arkadaşlarımın kararına saygım sonsuz. Bu takımı ayağa kaldırabilmek için taşın altına birimizin elini koyması gerekiyor. Herkes buraya ne için geldiğini hatırlasın istiyorum. Umarım hepimizin hakkında hayırlısı olur." ifadelerini kullandı.

FutbolArena akşam haberleri turu (16 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.