comScore

Survivor Damla elendi m 2018 - Damla'nın Survivor'da sakatlığı ne? Survivor'da Damla'ya ne oldu? Damla Survivor'dan gidecek mi? Damla Survivor'dan ayrılıyor mu?

17 Haziran 2018, Pazar 00:26
Survivor Damla elendi m 2018 - Damla'nın Survivor'da sakatlığı ne? Survivor'da Damla'ya ne oldu? Damla Survivor'dan gidecek mi? Damla Survivor'dan ayrılıyor mu?

Survivor Damla'ya ne oldu? Damla Survivor'dan ayrılıyor mu? Survivor Damla diskalifiye mi oldu? Survivor'da bir süredir sakat olan Damla'nın Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 100. bölümde gözyaşlarını görenler, Damla hakkında bu sorulara yanıt aramaya başladı. Damla Can'ın Survivor'daki geleceği hakkında merak ettiklerinize haberimizden ulaşabilirsiniz. 

Survivor Damla diskalifiye mi oldu? Survivor Damla elendi mi? Survivor'da bir süredir sakat olan Damla'nın Survivor yeni bölüm olan Survivor 101. bölümünde ada konseyinde gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü. Peki Survivor Damla'ya ne oldu? Survivor Damla'nın sakatlığı ne durumda? Survivor Damla Can'ın sağlık durumunu merak edenler Damla fanları için Survivor 2018 Damla hakkında son dakika gelişmelerini haberimizde bulabilirsiniz. 


Survivor'da Damla Can sakatlığıyla ilgili son dakika haberleri (Survivor yeni bölüm tanıtımı 17 Haziran 2018 Pazar)


Survivor'da geçtiğimiz günlerde oynanan oyunda sakatlanan ve bileği burkulan Damla birkaç gündür doktor kontrolünde tedavisini sürdürüyordu. Bu süreçte ödül oyunlarında oynayamayan ve doktor kontrolünde tedavisi devam ettiği için oyunlarda benchte takım arkadaşlarının da yanında yer alamayan Damla'nın Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 101. bölümde ada konseyinde gözyaşlarına hakim olamadığı gözlemlendi. Bu sorunun ardından Damla Can fanları Survivor Damla'ya ne oldu? Survivor Damla diskalifiye mi oldu? Damla Survivor'dan ayrılıyor mu? Damla Survivor'da oyunlarda oynamayacak mı? sorularına yanıt aramaya başladı. 

ACUN ILICALI AÇIKLADIKTAN SONRA...

Damla'nın sakatlığı hakkında durumunun iyi olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı'nın sözlerinin ardından Survivor Damla gözyaşlarını tutamadı. Tedavisinin devam ettiğini fakat ayak bileğinde henüz düzelme olmadığını söyleyen Damla'nın bundan sonraki oyunlarda oynamasının çok zor olduğu ve Turabi gibi yarışmayı kapatabileceği fakat diskalifiye yerine adada kalarak oylamada yer alması bekleniyor. Yani hem Damla, hem Turabi'nin bundan sonraki oyunlarda oynamayıp, SMS yoluyla Kıbrıs'a gitmek için haklarının olduğu öğrenildi. 

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>>

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.