comScore

Survivor Cumali elendi, sosyal medya ayağa kalktı! (Cumali Akgül kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar?

17 Nisan 2018, Salı 01:37

Cumali'nin Survivor'dan elenmesinin ardından sosyal medyada Cumali TT oldu. Cumali twitter yorumları ve Cumali'nin Survivor'dan elenmesi sonrasında Survivor ada konseyinde Cumali'nin veda açıklamaları haberimizin devamında. Ayrıca Cumali'yi sevenler için Survivor Cumali kimdir, kaç yaşında, nereli ve en önemlisi Cumali Survivor'a nasıl geldi? sorularının cevaplarını da sizler için derledik. 

FutbolArena -  Cumali'nin Survivor'a veda etmesi sosyal medyada büyük yankı yarattı. Survivor Cumali elendikten sonra sosyal medyada Cumali fanları büyük üzüntü yaşarken, eleme adayları arasında yer alan Hakan Hatipoğlu ve Damla hakkında da yorumlar yapıldı. Cumali, Damla ve Hakan potası Survivor ada konseylerinde şimdiye kadarki en güçlü eleme potası olarak gösterilirken, Cumali Survivor'dan elendikten sonra twitter'da TT oldu. Cumali'nin Survivor'a veda etmesinin ardından sosyal medyada Cumali fanlarının tepkileri ve Cumali'nin Survivor'dan elenmesine tepki gösterenlerin yorumları hakkındaki tüm gelişmeleri haberimizin devamında bulabilirsiniz. 

CUMALİ ADA KONSEYİNDE NELER SÖYLEDİ?
Aç kaldım, açıkta kaldı. Sakatlandım. Bunların hepsine göğüs gerdim. Bugün buradayım. İlk önce takdir Allah'ındır, sonra halkındır. Gidersem elbette üzülürüm. Kalırsam da savaşımı en iyi şekilde vererek yoluma devam ederim.  Benim için Survivor gerçekten çok güzeldi. Öncelikle bana sahip çıkan evler, bana destek gösteren bütün insanlardan hellalik istiyorum. Gerçekten çok emekleri geçti. Ondan sonra siz hakkınızı helal edin. Gerçekten çok iyi insanlar tanıdım. 

ACUN ILICALI'DAN DUYGUSAL SÖZLER

Bu hafta başka türlü bir oylama vardı ve dediğim gibi çok zorlukları başardın. 3 oylamadan çıktın. Survivor'da seyirci biraz da performansla ilgili analiz yapıyor diye düşünüyorum -ki, bu oylamada belli oldu. Bence Survivor'ın kaybedeni değil, kazananısın. Ben seni tanıdığım için mutlu oldum. İnşallah aileni de tanıma fırsatım olur. İleride zaten birlikte olacağız. Kuzey Kıbrıs'taki büyük finale bütün aileni bekliyorum. 


Survivor Cumali kavgaları


Survivor'da bu sezon özellikle performansı ciddi şekilde eleştirilen Cumali, yarışmanın başından bu yana sık sık takım arkadaşlarıyla gerginlik yaşadı. Bir dönem Anıl ve Ramazan'la sürtüşme yaşayan Cumali, son olarak ada konseyinde karşısına Hakan'ın çıkarılmasına tepki göstermişti ve takım arkadaşlarına, "Beni göndermek için organize olmuşlar. Hakan abi ve benim oylarımı bölmek için ikimizi aday çıkardılar." dedi. Cumali ayrıca son dokunulmazlık oyununun ardından Nagihan'a da göndermede bulunarak, "Beni göndermek isteyen varsa konseyde çıksın karşıma, bekliyorum." ifadelerini kullandı. 
 

Cumali Akgül Survivor'a nasıl geldi?


Survivor 2018'e katılmak için memleketi Iğdır'dan İstanbul'a yürümeye karar veren Cumali, bu planını hayata geçirmeyi başardı. TV8 binasında Acun Ilıcalı görüşen Survivor Cumali, ardından Beyaz Show programında Beyazıt Öztürk'ün özel ricası üzerine Survivor 2018 kadrosuna alındı.

1986 yılında Iğdır'da dünyaya gelen Cumali Akgül, evli ve dört çocuk babasıdır. Daha önce defalarca Survivor'a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır'dan İstanbul'a 50 günlük yürüme serüveninden sonra Beyazıt Öztürk'ün ısrarları ile Survivor 2018 Gönüllüler takımının yarışmacısı oldu.
 

Cumali Akgül kimdir?


1986 yılında Iğdır'da dünyaya gelen Cumali Akgül, evli ve dört çocuk babasıdır. Daha önce defalarca Survivor'a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır'dan İstanbul'a 50 günlük yürüme serüveninden sonra Beyazıt Öztürk'ün ısrarları ile Survivor 2018 Gönüllüler takımının yarışmacısı oldu.

Iğdır'ın Suveren Köyü'nden Cumali Akgül, Survivor yarışması için müracaatta bulundu. Müracaat ettikten sonra dikkat çekmek için bir hafta önce Iğdır'dan yola çıkan Cumali Akgül, Kars'a, ulaştı. Kars'tan Erzurum'a hareket eden Akgül, yürüyüşünü yarışmanın yayınlandığı televizyon kanalının önünde sonlandırdı

SURVİVOR EKSTRA PROGRAMINDA İLK SÖZLER

Cumali'nin elenmesi Survivor Ekstra programında da yorumlanırken, Murat Özarı Cumali'nin performans veremediği için adaya veda ettiğini söyledi. ADA KONSEYİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
\"Michelangelo’nun
Michelangelo’nun savaş aleti ne?Ninja Kaplumbağa’lardan Michelangelo’nun kullandığı savaş aletinin adı nedir
\"İzmir’de
İzmir’de 1932’de gazetelerde haber olan cemiyetin adı ne? - 1932 Ocak’ta İzmir’de hangi isimde bir cemiyetin kurulacağının ilan edilmesi gazetelerde haber olmuştur?
", "survivor-cumali-elendi-sosyal-medya-ayaga-kalkti-cumali-akgul-kimdir-kac-yasinda-nereli-ne-is-yapar-347069h/", "17 Nisan 2018, Salı 01:37", "1", "", ""];hbr[1] = [354383, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/asli_sume_efeoglu_kimdir_kac_yasinda_nereli_evli_miQV.jpg", "Aslı Süme Efeoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi?", "Adnan Oktar ve çetesine yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu kimdir, kaç yaşında? Adnan Oktar operasyonunda gözaltına alınan Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu evli mi, nereli? Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu ile iligli tüm bilinmeyenler haberimizde.", "
FutbolArena - Adnan Oktar çetesine yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu kimdir, kaç yaşında? Adnan Oktar çetesine yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Aslı Süme Efeoğlu, Şener Şen’in yeğeni mi? Aslı Süme Efeoğlu nereli, kaç yaşında? Gözaltına alınan Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu evli mi?


Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu kaç yaşında, kimdir?


Adnan Oktar çetesine yönelik düzenlenen operasyonun yankıları devam ediyor. Polis bu gece saatlerinde Adnan Oktar’a yönelik düzenlenen operasyonda Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu’nu gözaltına alındı. Adnan Oktar’a yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Aslı Süme Efeoğlu’nun kim olduğu yönünde internette aramalar başladı. Şener Şen’in yeğeni olarak bilinen Aslı Süme Efeoğlu’nun Adnan Oktar çetesine yakınlığı iddia ediliyor. 
Adnan Oktar çetesine yönelik düzenlenen oprasyonda gözaltına alınan Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu’nun sosyal medya hesabı İnstagram’dan yapıtğı paylaşımlar da oldukça dikkat çekici. Adnan Oktar operasyonunda gözaltına alınan Aslı Süme Efeoğlu’nun tutuklanıp, tutuklanmayacağı ise henüz bilinmiyor.
Adnan Oktar çetesine yönelik düzenlenen operasyonda günlerdir aranan Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu’nun sosyal medya hesabı İnstagram’dan Adnan Oktar’a yönelik paylaşımları dikkat çekiyor. 

Aslı Süme Efeoğlu sık sık Adnan Oktar’a bağlı olan kanalda canlı yayında katılarak programlarda dikkat çekiyordu. Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu düzenlenen operasyon ile gözaltına alındı. 
 

ASLI SÜME EFEOĞLU’NUN İNSTAGRAM PAYLAŞIMLARI


\"\"

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "asli-sume-efeoglu-kimdir-kac-yasinda-nereli-evli-mi-354383h/", "17 Temmuz 2018, Salı 23:40", "1", "", ""];hbr[2] = [354382, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/sener_senin_yegeni_gozaltina_mi_alindi_sener_senin_yegeni_neden_gozaltina_alindi_asli_sume_efeoglu_kimdircp.jpg", "Şener Şen’in yeğeni gözaltına mı alındı? Şener Şen’in yeğeni neden gözaltına alındı? (Aslı Süme Efeoğlu kimdir?)", "Adnan Oktar çetesine yönelik operasyonun yankıları devam ediyor. Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu, Adnan Oktar çetesine yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alındı. Şener Şen’in yeğeni gözaltına mı alındı? Aslı Süme Efeoğlu kimdir? Adnan Oktar çetesine yönelik operasyonda gözaltına alınan Şener Şen’in yeğeni hakkında bilinmeyenler haberimizde.", "
FutbolArena - Adnan Oktar’a yönelik düzenlenen operasyonda bir çok isim gözaltına alınmıştı. Son dakika habere göre Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu’nun da gözaltına alındığı bilgisi sosyal medyada gündeme oturdu. Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu, Adnan Oktar operasyonunda gözaltına mı alındı? Şener Şen’in yeğeni gözaltına mı alındı? Aslı Süme Efeoğlu kimdir? Aslı Süme Efeoğlu Şener Şen’in yeğeni mi?

Geçtiğimzi günlerde Adnan Oktar’a yönelik düzenlenen operasyonun yan etkiledi devam ediyor. Sosyal medyada günlerdir konuşulan Adnan Oktar operasyonuna yeni bir dalga eklendi. Ünlü oyuncu Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu, Adnan Oktar operasyonunca gözaltına alındı bilgisi son dakika olarak ajanslara düştü.


Aslı Süme Efeoğlu kimdir? Aslı Süme Efeoğlu Şener Şen’in yeğeni mi?


Şener Şen’in yeğeni olarak bilinen Aslı Süme Efeoğlu’nun Adnan Oktar çetesine yakınlığı nedeni ile gözaltına alındığı bilgisi geçildi.
Adnan Oktar çetesine yakın olduğu iddia edilen Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu düzenlenen operasyon ile yakalandı ve gözaltına alındı. Adnan Oktar çetesine yakınlığı iddia edilen Aslı Süme Efeoğlu’nun tutuklanıp, tutuklanmayacağı ise henüz bilinmiyor.

\"\"


ADNAN OKTAR’IN GÖZALTINA ALINMA GÖRÜNTÜLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINTüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "sener-senin-yegeni-gozaltina-mi-alindi-sener-senin-yegeni-neden-gozaltina-alindi-asli-sume-efeoglu-kimdir-354382h/", "17 Temmuz 2018, Salı 23:30", "1", "", ""];hbr[3] = [354381, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/erkenci_kus_son_bolum_full_tek_parca_izle_17_temmuz_2018_sali_erkenci_kus_4_bolum_17_temmuz_izleVF.jpg", "Erkenci Kuş son bölüm full tek parça (İZLE - 17 Temmuz 2018 Salı) Erkenci Kuş 4. bölüm 17 Temmuz İZLE", "Star TV’nin sevilen dizilerinden Erkenci Kuş 4. bölüm yayınlandı. Erkenci Kuş dizisi 4. bölümü yine nefesleri kesti. Peki Erkenci Kuş dizisi son bölümünde neler oldu? Erkenci Kuş son bölümü izleyemeyenler için Erkenci Kuş dizisi son bölüm olan Erkenci Kuş 4. bölüm özetini ve diğer tüm detayları haberimizde derledik. ", "
FutbolArena - Star TV’nin sevilen dizilerinden Erkenci Kuş 4. bölüm yayınlandı. Erkenci Kuş 4. bölümüyle yine izleyenleri ekranlara kilitledi. Erkenci Kuş dizisinin son bölümü olan Erkenci Kuş dizisinin 4. bölümünü izleyemeyenler için Erkenci Kuş dizisi son bölüm olan Erkenci Kuş 4. bölümün özetinin haberimizde derledik. Peki Erkenci Kuş dizisi son bölümünde neler oldu? Erkenci Kuş son bölüm olan Erkenci Kuş dizisi 4. bölüm özetine haberimizin devamından göz atabilirsiniz. Ayrıca Erkenci Kuş dizisinin son bölümü olan Erkenci Kuş dizisinin 4. bölümü izleyemeyenler için Erkenci Kuş dizisi son bölüm olan Erkenci Kuş 4. bölümünü full tek parça izlemek için gerekli olan bağlantıya da yine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
 

Erkenci Kuş dizisi 4. bölüm (Erkenci Kuş dizisi son bölümde neler oldu?)


Sanem, Can’ı kıskandığını itiraf edemez. Henüz kendine itiraf edememiş, Can’a nasıl etsin! İçine düştüğü durumdan kurtulmak için Can’ı tersler. Can çok içerler. Karar verirler. Sanem, Can’ın özel hayatına karışmayacak. Can da Sanem’in! İşlerinin gerektirdiği dışında başka hiçbir sözcük geçmeyecek aralarında. Mümkün mü? Nihat, bakkalı Çakal İhsan’a devrederek aldığı paralarla, Toptancı Halil’e borcunu kapatmak ister. Sanem’in o borcu ödediğini öğrendiğinde şok geçirir.  Önemli bir müşteri o hafta ajansı denetlemeye gelecektir. Aylin de Emre’nin yardımıyla denetimi baltalamanın ve markayı kapmanın derdine düşer.

ERKENCİ KUŞ DİZİSİ OYUNCULARI
Demet Özdemir
Can Yaman
Öznur Serçeler
Özlem Tokaslan
Berat Yenilmez
Birand Tunca
Sevcan Yaşar
Ceren Taşçı
Cihan Ercan
Tuğçe Kumral
Anıl Çelik
Sibel Şişman
Ali Yağcı
Tuan Tunalı
Yapım: Gold Film
Yapımcı: Farut Turgut
Yönetmen: Çağrı Bayrak
Senarist: Ayşe Kutlu Üner

\"\"


Erkenci Kuş dizisi 4. bölüm (17 Temmuz 2018 Salı)


Erkenci Kuş dizisi son bölüm olan Erkenci Kuş 4. bölüm yayınlandı. Peki Erkenci Kuş son bölüm olan Erkenci Kuş 4. bölümü nasıl izlerim? Erkenci Kuş son bölümünü izlemek isteyenler internet ortamında Erkenci Kuş son bölüm izle, Erkenci Kuş 4. bölüm izle, Erkenci Kuş son bölüm puhu tv izle, Erkenci Kuş son bölüm youtube izle, Erkenci Kuş son bölüm full tek parça izle, Erkenci Kuş son bölüm Star TV izle, Erkenci Kuş 4. bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladılar. Erkenci Kuş son bölüm olan Erkenci Kuş 4. bölümü izlemek için aşağıdaki bağlantıdan gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "erkenci-kus-son-bolum-full-tek-parca-izle-17-temmuz-2018-sali-erkenci-kus-4-bolum-17-temmuz-izle-354381h/", "17 Temmuz 2018, Salı 23:29", "1", "", ""];hbr[4] = [354368, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/bjk_hazirlik_maci_canli_izle_bjk_hazirlik_maci_sifresiz_veren_kanallar_bjk_reading_hazirlik_maci_canli_izleeN.jpg", "BJK hazırlık maçı canlı izle - BJK Reading canlı yayın", "BJK - Reading hazırlık maçını canlı ve şifresiz izlemek isteyenler internet ortamında BJK hazırlık maçının başlamasına kısa süre kala, BJK hazırlık maçı izle, BJK hazırlık maçı canlı izle, BJK hazırlık maçının şifresiz veren kanallar var mı? şeklinde arama yapmaya başladılar. BJK - Reading hazırlık maçına dair tüm bilgiler haberimizde. ", "
FutbolArena - BJK hazırlık maçı saat kaçta? BJK - Reading hazırlık maçı hangi kanalda? BJK hazırlık maçını canlı ve şifresiz izlemek isteyenler için son dakika BJK - Reading hazırlık maçına dair tüm bilgileri haberimizde derledik. BJK - Reading hazırlık maçının ilk 11’leri belli oldu. 

Beşiktaş: Utku, Gökhan Gönül, Medel, Fatih, Adriano, Dorukhan, Tolgay, Oğuzhan, Lens, Babel, Larin
Reading: Mannone, Yiadom, Gunter, Meyler, McShane, Moore, Aluko, Kelly, Meite, Swift, Barrow

Peki BJK hazırlık maçını nasıl canlı izlenir? BJK hazırlık maçını şifresiz veren kanallar hangisi? BJK - Reading hazırlık maçı sat 20:00’den itibaren Smart Spor’dan naklen yayınlanacak. BJK - Reading hazırlık maçını canlı ve şifresiz izlemek isteyenler için gerekli olan bilgiler haberimizin devamında. 
 

BJK son dakika haberleri (17 Temmuz 2018 Salı)


Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya kampında sürdüren Beşiktaş, günün ilk antrenmanında kondisyon ağırlıklı çalıştı.  Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yapılan açıklamaya göre, teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde gerçekleştirilen idmana ısınma ve istasyon koşularıyla başlayan futbolcular daha sonra çeşitli oyunlar oynadı.  Dar alanda oyun ve kontrollü pas çalışmasının ardından yarı sahada yapılan çift kale taktik maçıyla idman sona erdi.
 

Beşiktaş - Reading maçı hangi kanalda? (Beşiktaş - Reading maçı canlı yayın)


Avusturya kampındaki ikinci hazırlık maçında Reading ile karşılaşacak olan Beşiktaş’ın ilk 11’i belli oldu. Siyah beyazlılar, Utku, Gökhan Gönül, Medel, Fatih, Adriano, Dorukhan, Tolgay, Oğuzhan, Lens, Babel, Larin 11’iyle sahaya çıkacak. 

Beşiktaş - Reading hazırlık maçını canlı izlemek isteyenler internet ortamında maçın başlamasına kısa süre kala, Beşiktaş - Reading hazırlık maçı canlı izle, Beşiktaş - Reading hazırlık maçı şifresiz izle, Beşiktaş - Reading hazırlık maçı D Smart izle, Beşiktaş - Reading hazırlık maçı youtube izle, Beşiktaş - Reading hazırlık maçı periscope izle şeklinde arama yapmaya başladılar. Beşiktaş - Reading hazırlık maçını canlı izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

SMART SPOR İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "bjk-hazirlik-maci-canli-izle-bjk-reading-canli-yayin-354368h/", "17 Temmuz 2018, Salı 19:41", "1", "", ""]; slide[0] = [354335, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/remziye_tosuna_neden_sorusturma_acildi_remziye_tosun_kimdir_remziye_tosun_nereli_remziye_tosun_evli_mi_kac_yasindavm.jpg", "Remziye Tosun’a neden soruşturma açıldı? Remziye Tosun kimdir? Remziye Tosun nereli? Remziye Tosun evli mi, kaç yaşında?", "HDP Milletvekili Remziye Tosun hakkında soruşturma başlatıldı. Bu gelişmenin ardından insanlar Remziye Tosun hakkında neden soruşturma başlatıldığını araştırmaya başladı. Bununla birlikte Remziye Tosun kimdir? Remziye Tosun kaç yaşında? Remziye Tosun nereli? Remziye Tosun ne iş yapar? Remziye Tosun’a dair diğer tüm gelişmeler haberimizde. ", "remziye-tosuna-neden-sorusturma-acildi-remziye-tosun-kimdir-remziye-tosun-nereli-remziye-tosun-evli-mi-kac-yasinda-354335h/", "17 Temmuz 2018, Salı 11:41", ""];slide[1] = [354327, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/transferde_son_dakika_gelismeleri_buradazB.jpg", "Transferde son dakika gelişmeleri burada", ".", "transferde-son-dakika-gelismeleri-burada-354327h/", "17 Temmuz 2018, Salı 10:13", ""];slide[2] = [354322, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/fatih_tezcan_tutuklansin_neden_tt_oldu_fatih_tezcan_ataturk_ve_kemalistler_icin_ne_dediuI.jpg", "Fatih Tezcan tutuklansın neden TT oldu? Fatih Tezcan Atatürk ve Kemalistler için ne dedi?", "Fatih Tezcan son dakika gelişmesi! Fatih Tezcan’ın videosu paylaşıldı. Fatih Tezcan ne dedi? Fatih Tezcan’nin videosunda söylediklerini CHP Milletvekili Mehmet Bekaroğlu paylaştı. Fatih Tezcan’nin videosunun internete sızmasının ardından Fatih Tezcan twitter’da TT oldu. Fatih Tezcan hakkında son dakika gelişmeleri haberimizin devamında. ", "fatih-tezcan-tutuklansin-neden-tt-oldu-fatih-tezcan-ataturk-ve-kemalistler-icin-ne-dedi-354322h/", "17 Temmuz 2018, Salı 05:53", ""];slide[3] = [354321, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/fatih_tezcan_kimdir_fatih_tezcan_nereli_fatih_tezcan_evli_mi_kac_yasinda_fatih_tezcan_ne_is_yapiyorST.jpg", "Fatih Tezcan kimdir? Fatih Tezcan nereli? Fatih Tezcan evli mi, kaç yaşında? (Fatih Tezcan ne iş yapıyor?)", "Fatih Tezcan’ın sözleri ortaya çıktı. Fatih Tezcan’ın videosunda söylediklerini duyanlar Fatih Tezcan hakkında sosyal medyada binlerce paylaşım yaptı. Peki Fatih Tezcan kimdir? Fatih Tezcan nereli? Fatih Tezcan kaç yaşında? Fatih Tezcan evli mi? Fatih Tezcan ne iş yapıyor? Fatih Tezcan hakkında merak ettikleriniz haberimizin devamında. ", "fatih-tezcan-kimdir-fatih-tezcan-nereli-fatih-tezcan-evli-mi-kac-yasinda-fatih-tezcan-ne-is-yapiyor-354321h/", "17 Temmuz 2018, Salı 05:44", ""];slide[4] = [354320, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/aref_ghafouri_oldu_mu_aref_ghafouri_son_durumu_ne_aref_ghafouri_kobra_yilani_panzehiri_bulundu_mu_aref_ghafouri_son_dakika_kobra_yilani_haberlerio1.jpg", "Aref Ghafouri öldü mü? Aref Ghafouri son durumu ne? Aref Ghafouri kobra yılanı panzehiri bulundu mu? (Aref Ghafouri son dakika kobra yılanı haberleri)", "Beslediği kobra yılanı tarafından sokularak zehirlenen Aref Ghafouri’nin sağlık durumu nasıl? Aref Ghafouri’ye ne oldu? Aref’e ne oldu? Aref Ghafouri öldü mü? Kobra yılanı tarafından sokulan Aref Ghafouri’nin sağlık durumu hakkında yeni gelişme var mı? Aref Ghafouri son dakika gelişmelerine Aref Ghafouri hakkında hazırladığımız haberin devamında ulaşabilirsiniz. ", "aref-ghafouri-oldu-mu-aref-ghafouri-son-durumu-ne-aref-ghafouri-kobra-yilani-panzehiri-bulundu-mu-aref-ghafouri-son-dakika-kobra-yilani-haberleri-354320h/", "17 Temmuz 2018, Salı 05:35", ""]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if((window.innerWidth || document.documentElement.clientWidth) > 767) { if(scroll2Top >= mansetVideoDiv){ $("#nokta-player").css({position: "fixed", bottom: "30px", width: "350px", right: "30px", height: "360px", "z-index": "9999999"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "350px"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "350px"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "block"} ); } else { $("#nokta-player").css({position: "relative", bottom: "0px", width: "100%", right: "0px", height: "360px"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "100%"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "100%"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "none"} ); } } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '
'; //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });