comScore

Survivor Cumali elendi, sosyal medya ayağa kalktı! (Cumali Akgül kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar?

17 Nisan 2018, Salı 01:37
Survivor Cumali elendi, sosyal medya ayağa kalktı! (Cumali Akgül kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar?

Cumali'nin Survivor'dan elenmesinin ardından sosyal medyada Cumali TT oldu. Cumali twitter yorumları ve Cumali'nin Survivor'dan elenmesi sonrasında Survivor ada konseyinde Cumali'nin veda açıklamaları haberimizin devamında. Ayrıca Cumali'yi sevenler için Survivor Cumali kimdir, kaç yaşında, nereli ve en önemlisi Cumali Survivor'a nasıl geldi? sorularının cevaplarını da sizler için derledik. 

FutbolArena -  Cumali'nin Survivor'a veda etmesi sosyal medyada büyük yankı yarattı. Survivor Cumali elendikten sonra sosyal medyada Cumali fanları büyük üzüntü yaşarken, eleme adayları arasında yer alan Hakan Hatipoğlu ve Damla hakkında da yorumlar yapıldı. Cumali, Damla ve Hakan potası Survivor ada konseylerinde şimdiye kadarki en güçlü eleme potası olarak gösterilirken, Cumali Survivor'dan elendikten sonra twitter'da TT oldu. Cumali'nin Survivor'a veda etmesinin ardından sosyal medyada Cumali fanlarının tepkileri ve Cumali'nin Survivor'dan elenmesine tepki gösterenlerin yorumları hakkındaki tüm gelişmeleri haberimizin devamında bulabilirsiniz. 

CUMALİ ADA KONSEYİNDE NELER SÖYLEDİ?
Aç kaldım, açıkta kaldı. Sakatlandım. Bunların hepsine göğüs gerdim. Bugün buradayım. İlk önce takdir Allah'ındır, sonra halkındır. Gidersem elbette üzülürüm. Kalırsam da savaşımı en iyi şekilde vererek yoluma devam ederim.  Benim için Survivor gerçekten çok güzeldi. Öncelikle bana sahip çıkan evler, bana destek gösteren bütün insanlardan hellalik istiyorum. Gerçekten çok emekleri geçti. Ondan sonra siz hakkınızı helal edin. Gerçekten çok iyi insanlar tanıdım. 

ACUN ILICALI'DAN DUYGUSAL SÖZLER

Bu hafta başka türlü bir oylama vardı ve dediğim gibi çok zorlukları başardın. 3 oylamadan çıktın. Survivor'da seyirci biraz da performansla ilgili analiz yapıyor diye düşünüyorum -ki, bu oylamada belli oldu. Bence Survivor'ın kaybedeni değil, kazananısın. Ben seni tanıdığım için mutlu oldum. İnşallah aileni de tanıma fırsatım olur. İleride zaten birlikte olacağız. Kuzey Kıbrıs'taki büyük finale bütün aileni bekliyorum. 


Survivor Cumali kavgaları


Survivor'da bu sezon özellikle performansı ciddi şekilde eleştirilen Cumali, yarışmanın başından bu yana sık sık takım arkadaşlarıyla gerginlik yaşadı. Bir dönem Anıl ve Ramazan'la sürtüşme yaşayan Cumali, son olarak ada konseyinde karşısına Hakan'ın çıkarılmasına tepki göstermişti ve takım arkadaşlarına, "Beni göndermek için organize olmuşlar. Hakan abi ve benim oylarımı bölmek için ikimizi aday çıkardılar." dedi. Cumali ayrıca son dokunulmazlık oyununun ardından Nagihan'a da göndermede bulunarak, "Beni göndermek isteyen varsa konseyde çıksın karşıma, bekliyorum." ifadelerini kullandı. 
 

Cumali Akgül Survivor'a nasıl geldi?


Survivor 2018'e katılmak için memleketi Iğdır'dan İstanbul'a yürümeye karar veren Cumali, bu planını hayata geçirmeyi başardı. TV8 binasında Acun Ilıcalı görüşen Survivor Cumali, ardından Beyaz Show programında Beyazıt Öztürk'ün özel ricası üzerine Survivor 2018 kadrosuna alındı.

1986 yılında Iğdır'da dünyaya gelen Cumali Akgül, evli ve dört çocuk babasıdır. Daha önce defalarca Survivor'a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır'dan İstanbul'a 50 günlük yürüme serüveninden sonra Beyazıt Öztürk'ün ısrarları ile Survivor 2018 Gönüllüler takımının yarışmacısı oldu.
 

Cumali Akgül kimdir?


1986 yılında Iğdır'da dünyaya gelen Cumali Akgül, evli ve dört çocuk babasıdır. Daha önce defalarca Survivor'a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır'dan İstanbul'a 50 günlük yürüme serüveninden sonra Beyazıt Öztürk'ün ısrarları ile Survivor 2018 Gönüllüler takımının yarışmacısı oldu.

Iğdır'ın Suveren Köyü'nden Cumali Akgül, Survivor yarışması için müracaatta bulundu. Müracaat ettikten sonra dikkat çekmek için bir hafta önce Iğdır'dan yola çıkan Cumali Akgül, Kars'a, ulaştı. Kars'tan Erzurum'a hareket eden Akgül, yürüyüşünü yarışmanın yayınlandığı televizyon kanalının önünde sonlandırdı

SURVİVOR EKSTRA PROGRAMINDA İLK SÖZLER

Cumali'nin elenmesi Survivor Ekstra programında da yorumlanırken, Murat Özarı Cumali'nin performans veremediği için adaya veda ettiğini söyledi. ADA KONSEYİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"