comScore

Survivor Birsen kimdir, ne iş yapar? Survivor Birsen'in instagram hesabı (Birsen Bekgöz nereli, kaç yaşında?

22 Mayıs 2018, Salı 00:27
Survivor Birsen kimdir, ne iş yapar? Survivor Birsen'in instagram hesabı (Birsen Bekgöz nereli, kaç yaşında?

Survivor'da elenen son yarışmacı olan Birsen'in adaya veda etmesinin ardından hem Birsen fanları, hem de Survivor izleyicileri Survivor Birsen'in kim olduğunu merak etmeye başladı. Survivor Birsen, yani Birsen Bekgöz adaya veda eden son yarışmacı olurken, Birsen Bekgöz hakkında bilmeniz gerekenleri haberimizin devamında bulabilirsiniz. Survivor Birsen kimdir, kaç yaşında, nereli ve ne iş yapar? Survivor Birsen evli mi? Survivor Birsen'in instagram hesabı ne? Tüm bu soruların yanıtları FutbolArena'da

FutbolArena - Survivor'da Birsen elendi. Survivor'da gönüllüler takımında bu hafta adaya veda eden isim Birsen oldu. Yağmur, Damla ve Nagihan'la beraber çıktığı potada en az oyu alan Birsen adaya veda etti. Birsen'in adaya veda etmesinin ardından Survivor tutkunları Birsen'in kim olduğunu ve özellikle Survivor Birsen'in hayatına dair birçok detayı merak etmeye başladı. Peki Survivor Birsen kimdir? Survivor Birsen Bekgöz kimdir, kaç yaşında, nereli? sorularına yanır arayanlar aynı zamanda Survivor Birsen evli mi ve Survivor Birsen'in instagram hesabını merak etmeye başladı. İşte Survivor Birsen, yani Birsen Bekgöz'e dair bilmeniz gerekenler burada. 

BİRSEN ELENDİKTEN SONRA NELER SÖYLEDİ?
Ne diyeceğimi şu an bilemiyorum. Burada olmak çok güzeldi. Çok keyif almıştım. Ünlüler takımıyla yarışmak çok güzeldi. Takım arkadaşlarımla beraber olmak çok güzeldi. Daha fazla yolum olur diye bekliyordum ama kısmet buradaymış. Burada sonlandı. Yolun sonuna geldim. Tabi bu her şeyin sonu değildir. Yavruma kavuşacağım. Onun bir mutluluğu var içimde. Bir yandan buradan gitmek beni çok üzdü. Kalan arkadaşlarıma başarılar diliyorum.


 

Birsen Bekgöz kimdir?


Almanya'nın Berlin şehrinde hayata gözlerini açan ancak aslen Ankaralı olan Birsen Bekgöz, 18 Ekim 1980 tarihinde doğdu. Enka'nın kısa mesafe koşucularından olan Birsen Bekgöz, lisansını Kıbrıs'ta bulunan Doğu Akdeniz Üniversitesi'nde tamamladı. Türkiye'nin milli koşucularından biri olan Birsen Bekgöz, üç Türkiye rekorunun sahibi. Kariyeri boyunca birçok kez Türkiye Şampiyonluğu yaşayan Birsen Bekgöz, 200 metrede 2004 ve 2005, 400 metre engellide 2004, 2006, 2010 ve 2013 yıllarında zirvede yer alan isim oldu. 2004 yılında Cezmi Or Kupası'nda 400 metre engellide altın madalya kazanan Birsen Bekgöz, İspanya'nın Almeria kentinde 2005 yılında düzenlenen Akdeniz Oyunları'nda 200 metre, 400 metre engelli, 4x100 metre bayrak koşusu ve 4x400 metre bayrak koşusu dallarında yarıştı.

Evli ve çocuğu olan Birsen Bekgöz'ün instagram hesabına ulaşmak için tıklayın

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"