comScore

Survivor bireysel nasıl olacak? Survivor bireysel eleme sistemi nasıl olacak? (Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - 12 Haziran 2018 Salı)

12 Haziran 2018, Salı 00:43
Survivor bireysel nasıl olacak? Survivor bireysel eleme sistemi nasıl olacak? (Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - 12 Haziran 2018 Salı)

Survivor bireysele döndükten sonra Survivor nasıl olacak diye merak edenlere haberimizin devamında Survivor yeni bölüm fragmanı sonrasında Survivor bireysele döndü, şimdi ne olacak? sorusuna yanıt bulabilirsiniz. Survivor'da bundan böyle bireysel dönem başlıyor ve adalar birleşecek. Peki Survivor'da bireysel oyunda eleme sistemi nasıl olacak? Cevaplar haberimizde. 

Survivor bireysele mi döndü? Survivor'da adalar birleşti mi? Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 12 Haziran Salı günü yayınlanacak olan yeni bölümünde Survivor bireysele mi döndü? sorusuna yanıt arayanlar için Acun Ilıcalı gereken açıklamayı yaptı. Survivor bireysele döndü. Survivor bireysele döndükten sonra oyunlar nasıl oynanacak? Survivor'un bireysele dönmesinin ardından Survivor'la ilgili merak ettikleriniz haberimizin devamında. 
 

Survivor 95. bölüm özeti (11 Haziran 2018 Survivor son bölüm)


Survivor son bölüm olan Survivor 95. bölümünde ünlüler ve gönüllüler ödül oyununda karşı karşıya geldi. Ünlüler takımı son haftalarda üst üste kaybedilen ödül oyunlarından sonra bu kez daha hırslı bir şekilde sahaya çıktı. Ünlüler takımında özellikle Mustafa Kemal'in yıldızlaştığı oyunda gönüllüler karşısında alınan galbiiyetle ödülün sahibi ünlüler oldu. Ünlüler Mavi turla ödülün tadını doyasıya çıkardı. Günün ikinci ödül oyunu ise büyük bir konserdi. Konser ödülünde ise son oyunda Mustafa Kemal ile Hakan arasında ciddi bir tartışma çıktı. Bu esnada Merve Aydın'ın Hakan'a yanlış yaptın demesi üzerine sinirlenen Hakan, Merve Aydın'a yönelik, "2015'teki Merve'ye saygı duyuyorum ama bu sene sadece Survivor'ı karıştırmaya gelmiş ifadelerini kullandı." Merve Aydın ise Hakan'a cevap vermeyi reddetti. Hakan'ın ödül oyunundaki gergin tavırları ada konseyine de taşındı.


Survivor yeni bölüm tanıtımı (12 Haziran 2018 Pazar)


Survivor bireysele döndükten sonra Survivor'da neler olacak? Survivor bireysele döndükten sonra iki takım yarışmacıları arasında dokunulmazlık oyunu oynanacak. Kademeli olarak oynanacak dokunulmazlık oyunlarında 1 veya 2 kişi sembol sahibi olacak. Diğer kalan yarışmacılar arasında isim yazma ve devamında bundan önce yapılan oylamaların sonucunda en az oyu alan yarışmacı adaya veda edecek. 
FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"