comScore

Survivor Berna nerede, ne zaman dönecek? (Survivor Berna'nın sakatlık ve sağlık durumu nasıl?)

14 Nisan 2018, Cumartesi 23:48

Survivor Berna yeni bölümde ve dokunulmazlık oyununda oynamadı. Survivor'da ünlüler takımının başarılı yarışmacılarından Berna önceki gün bireysel sembol oyununda yaşadığı sakatlığın ardından doktor Metin Kuş tarafından müşade altına alındı. Survivor Berna'nın sağlık durumu, Survivor Berna'nın sakatlığı ve Berna'nın Survivor'a diskalifiye edip edilmeyeceği konusunda son dakika bilgisi geldi. 

FutbolArena - Survivor Berna'ya ne oldu? Survivor Berna'nın sakatlığı ne zaman geçecek? Survivor Berna'nın sağlık durumu ve sakatlığı hakkında son gelişmeler nasıl? İşte tüm Berna fanlarının merak ettiği sorular hakkında yaşanan gelişmeleri sizler için derledik.


Survivor Berna'ya ne oldu?


TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'de geçtiğimiz gün Ünlülüer ile Gönüllüler takımı yarışmacıları arasında oynanan bireysel sembol oyununda havuzda sakatlık yaşayan ve acılar içinde suyun içinde kalan Survivor Berna doktor Metin Kuş tarafından müşade altına alındı. Bu sebeple Berna Candelbek, 14 Nisan 2018 Cumartesi günü yayınlanan Survivor yeni bölümünde sakatlığı nedeniyle oynayamadı. 

Kızların mücadelesinde Ünlüler takımının son yarışmacısı kalan Berna, final oyununa yükselme mücadelesinde havuzun olduğu parkuarda atlarken dengesiz bir şekilde düştü ve acılar içinde suyun içinde kaldı. Dizinden sakatlanan Berna'ya ilk müdahaleyi hemen Doktor Metin Kuş yaparken, iki takım yarışmacıları da Berna'nın acı içinde yerde kalmasının ardından büyük bir üzüntü yaşadı. 


ACUN ILICALI'DAN SON DAKİKA AÇIKLAMASI

Dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyinde Acun Ilıcalı, Berna Candelbek'in sakatlığı hakkında bir açıklama yaptı. Ilıcalı, Berna'nın şu anda doktor kontrolünde olduğunu ve MR sonuçlarını beklediklerini söyledi. Berna'nın Survivor'a devam edip etmeyeceği MR sonuçlarından sonra netlik kazanacak. 
 

Berna Candelbek (Survivor Berna) kimdir?


Profesyonel dansçı ve dans eğitmeni olan Survivor Berna Canbeldek, 1989 yılında Bursa'da doğmuştur. 12 yaşından itibaren dans eğitimi almıştır. Türkiye'den Almanya'ya göç eden ailesiyle birlikte Berlin'de yaşamaktadır. Küçük yaşlardan bu yana dansa ve dans etmeye meraklı ve boş zamanlarında spor yapmayı, sörf yapmayı ve arkadaşları ile sohbet etmeyi çok seven Berna Canbeldek, 169 cm boyunda ve 56 kilodur.

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.