comScore
1 / 20

Survivor Berna Keklikler kimdir? Göz6 Berna Keklikler

Survivor Berna Keklikler kimdir? Göz6 Berna Keklikler
FutbolArena - Survivor 2017 yarışmasına kısa bir süre kala Gönüllüler takımında yarışacağı açıklanan Bernan Kekliker oldukça dikkat çekiyor. Göz6 yarışmasında kadınlar takımını 1. tamamlayarak Survivor 2017’ye katılma hakkı kazanan Berna Keklikler özellikle sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla gündem yaratan bir isim. Survivor Berna Keklikler kimdir, Berna Keklikler kaç yaşında, Berna Keklikler nereli Berna Keklikler’in burcu gibi soruların yanıtlarını burada bulabilirsiniz.
 

Survivor Berna Keklikler kimdir? Göz6 Berna Keklikler nereli?


25 Şubat 1989 doğumlu olan Berna Keklikler Survivor 2017 yarışmasında gönüllüler takımında yer alacak. Almanya’da büyüyen Berna Keklikler modellik yapıyor. Almanya’da düzenlenen Miss Turkuaz Germany güzellik yarışmasını kazanan Survivor Berna Keklikler, son 3 yıldır İstanbul’da hayatını sürdürüyor ve modellik yapıyor. 1,76 boyundaki Berna Keklikler 61 kilo. 27 yaşındaki güzel model Balık burcu. Berna Keklikler, Göz6 yarışmasında sinirli yapısı ve yaşadığı tartışmalarla dikkat çekti.


Survivor ne zaman? Survivor 2017 ünlüler kadrosu ve başlama tarihi


Survivor 2017’de daha önce oyuncu Furkan Kızılay ve İlhan Mansız’ın katılacağı resmen açıklanmıştı. Acun Ilıcalı’nın açıkladığı 3. isim Serhat Akın oldu. Survivor 2017’de şarkıcı Tarık Mengüç, oyuncu Seda Demir ve DJ Berna Öztürk’ün de yarışacağı açıklandı. Acın Ilıcalı yaptığı açıklamayla ünlüler takımında yarışacak diğer isimleri de açıkladı. Survivor 2017 ünlüler takımında "Çılgın" lakabıyla tanınan şarkıcı Sedat Kapurtu, Milli atletler Sema Apak ve Pınar Saka, Milli boksör Adem Kılıççı, Dünya Serbest Dalık rekortmeni Şahika Ercümen ve Dünya Kick Boks Şampiyonu Sabriye Şengül yer alacak.

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye programında yaptığı açıklamada Survivor 2017’nin 21 Ocak 2017 Cumartesi tarihinde başlayacağını duyurdu.