comScore

Survivor Anıl eleme adayı oldu, konseye damgasını vurdu! (Survivor Anıl kimdir, kaç yaşında, nereli)

26 Mart 2018, Pazartesi 01:08

Survivor Anıl Berk Baki kimdir? Anıl Berk Baki eleme adayı mı oldu? Survivor yeni bölümü ada konseyinde dokunulmazlık oyunun kim kazandı ve eleme adayları kimler? Anıl Berk Baki Survivor ada konseyinde neler söyledi? Tüm bu soruların cevaplarını editörlerimiz derledi. 

FutbolArena - Anıl Berk Baki Survivor'dan elendi mi? Anıl Berk Baki Survivor'da eleme adayı mı oldu? Dokunulmazlık oyununda kaybeden Gönüllüler takımında eleme adayları kimler oldu? TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'de ada konseyi ve eleme adaylarına dair son gelişmelere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
 

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? (25 Mart 2018 Pazar)


TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'de 25 Mart 2018 Pazar günü yayınlanan yeni bölümünde All Star takımı ile Gönüllüler ödül oyununda karşı karşıya geldiler. Sumo oyununda All Star ile Gönüllüler arasında kıran kırana mücadeleler izlenirken, bazı maçlarda istenmeyen sakatlıklar da yaşandı. All Star takımı iyi başlayamadığı yarışmada 3-1 yenik duruma düştü. Ancak bu skorun ardından oyuna geri dönen All Star önce 3-3'lük beraberliği yakaladı ve devamında elde ettiği seri galibiyetlerin ardından rakibi karşısında kazanmasını başardı. 

ÜMİT KARAN VE TURABİ'DEN ŞOV!
All Star takımında günün öne çıkan isimlerinin başında ise Ümit Karan ile Turabi geliyor. Her iki yarışmacı da totalde takımlarına 5 sayı kazandırarak dokunulmazlığın kazanılmasında çok önemli pay sahibi oldular. 


Survivor Gönüllüler eleme adayları kim?


Gönüllüler takımında dokunulmazlık oyununun kaybedilmesi sonrasında haftanın bireysel performansı en iyi ismi olan Birsen, bireysel dokunulmazlık oyununda oynamadı. Bu oyunu ise Cumali kazandı. Böylelikle Birsen'in ardından Cumali de ada konseyinde isim söyleme hakkı kazandı. Ada konseyinden ismi en fazla çıkan yarışmacı Anıl Berk Baki oldu. Anıl Berk Baki adının bu kadar fazla sayıda çıkmasına konseyde tepki gösterirken, Cumali ise performansı düştüğü gerekçesiyle Ramazan'ı, Birsen ise Yağmur'u aday gösterdi. Böylelikle Anıl, Ramazan veya Yağmur'dan birisi Survivor'a veda edecek. 

ANIL'IN SÖZLERİ KONSEYE DAMGA VURDU

Gönüllüler takımında son dönemde Anıl Berk Baki'nin oyun sonrasında agresif davrandığını ve bundan da arkadaşlarının rahatsız olduğunu söyleyen Hakan Hatipoğlu, ada konseyinde Anıl'ın ismini verdi. Bunun dışında hem Funda, hem de Nevin Anıl'ın şov yaptığını söylerken, Anıl ise ada konseyinde "Herkes benden rahatsızmış ama kimse bana gelip de bu konuyu konuşmadı. Konuştukları zaman ben zaten onları dinlerdim." dedi. 


Anıl Berk Baki kimdir?


Anıl Berk Baki, 1991 yılında İstanbul'da doğdu. Lise eğitimini Galatasaray Lisesi'nde tamamladı. Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim Bölümü'nü bitirdi. Hobi olarak uğraştığı Yelek sporunu ilerleyen zamanlarda profesyonel olarak yapmaya başlayan Baki, kendisini bu alanda iyice geliştirerek Milli sporculuğa kadar yükseldi.

Yelken sporu haricinde CrossFit eğitmenliği de yapan Baki, Survivor 2018 All Starlar-Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler kadrosunda yer alan isimlerden birisi.

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.