comScore

Survivor Adem Kılıççı, Gözde Deniz ile yakalandı

08 Ağustos 2017, Salı 13:55
Survivor Adem Kılıççı, Gözde Deniz ile yakalandı

Survivor Adem Kılıççı Gözde Deniz ile aşk mı yaşıyor? Survivor'ın finalisti olan Adem Kılıççı "Kısmetse Olur" yarışmasından Gözde Deniz ile yakalandı.

FutbolArena - Survivor Adem Kılıççı ile Gözde Deniz aynı mekanda samimi bir şekilde eğlenirken yakalandı. Adem Kılıççı geçtiğimiz hafta Survivor yarışmacısı Tuğçe Melis ile görüntülenmiş ve aralarında aşk dedikoduları çıkmıştı. Adem Kılıççı'nın şimdi de "Kısmetse Olur" yarışmasında tanınan Gözde Deniz ile samimi şekilde çekilen fotoğrafları sosyal medyada yayınlandı.
 

Survivor Adem Kılıççı ile Gözde Deniz aşk mı yaşıyor?


Hürriyet'in haberine göre; Survivor 2017'nin dikkat çeken yarışmacılarından Adem Kılıççı tatiline Çeşme'de devam ediyor. Geçtiğimiz hafta adı, Survivor 2017 Gönüllüler takımından Tuğçe Melis Demir ile anılan Kılıççı, bu kez de Kısmetse Olur yarışmacısı Gözde Deniz ile birlikte görüldü. İkili, 3 gün önce Çeşme'de bir mekanda samimi bir şekilde eğlendi. Çiftin çıkışta aynı araca binip ayrıldığı iddia edildi.


 

Survivor Adem Kılıççı kimdir?


Adem Kılıççı, Türk boksör. İstanbul'daki Fenerbahçe Boks Şubesi'nin üyesidir. Antalya'da düzenlenen 2004 Dünya Boks Şampiyonası'nda gümüş madalya aldı. Şikago'nun ev sahipliğini yaptığı 2007 Dünya Amatör Boks Şampiyonası'nda bronz madalya elde etti.  İstanbul'daki Fenerbahçe Boks Şubesi'nin üyesidir.
 
Antalya'da düzenlenen 2004 Dünya Boks Şampiyonası'nda gümüş madalya aldı. Şikago'nun ev sahipliğini yaptığı 2007 Dünya Amatör Boks Şampiyonası'nda bronz madalya elde etti.
 
2008 Yaz Olimpiyatları kapsamında 10 Ağustos günü 69 kiloda ilk turda İngiliz Billy Joe Saunders'a sayıyla yenilerek elendi. İlk raundu 2-0, 2. raundu 6-1 ve 3'üncü raundu da 11-2 geride tamamlayan Kılıççı, müsabakadan da 14-3 yenik ayrıldı. 2012 Londra Olimpiyat Oyunları'nda da Türkiye adına ter döktü.
Gündemle ilgili son dakika Magazin Haberleri için aktüel sayfamızı takip edebilirsiniz.
 

 


FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)