comScore

Survivor 9 nisan son bölüm İZLE - Survivor'da kim elendi? Survivor 9 nisan kim gitti? (Survivor 9 nisan 43. bölüm Sude mi yoksa Melisa mı elendi?)

10 Nisan 2019, Çarşamba 00:00
Survivor 9 nisan son bölüm İZLE - Survivor'da kim elendi? Survivor 9 nisan kim gitti? (Survivor 9 nisan 43. bölüm Sude mi yoksa Melisa mı elendi?)

Survivor son bölümde kim elendi? Survivor'da Sude mi yoksa Melisa mı elendi? Son dakika! Survivor'da elenen yarışmacı belli oldu. Survivor son bölüm olan Survivor 43. bölümü kaçıranlar ve Survivor son bölüm olan Survivor 43. bölümü izlemek isteyenler için tüm detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 43. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 43. bölümünde eleme gecesi yaşandı. Peki Survivor'da kim elendi? Survivor'da Sude mi yoksa Survivor'da Melisa mı elendi? Survivor son bölüm olan Survivor 43. bölümünü kaçıranlar için Survivor son bölüm olan Survivor 43. bölüm özetiyle birlikte Survivor son bölüm ödül oyunu, Survivor son bölüm olan Survivor 43. bölüm ada konseyine dair tüm gelişmeler haberimizde. 
 

Survivor 9 Nisan 2019 Salı 43. bölüm özeti


Survivor son bölüm olan Survivor 43. bölümde siyah takım ve beyaz takım arasında bu hafta araba oyunu oynandı. Hatırlanacağı üzere Acun Ilıcalı geçtiğimiz haftalarda 'Bu sene niyeti bozduk ve toplamda 10 araba vereceğiz.' açıklaması yapmıştı. Daha önceden araba oyunlarında iki takım karışarak siyah veya beyaz takımlar adı altında karma bir oyunla karşı karşıya gelmişti. Bu kez takımlar artık belirginleştiği için araba oyununda kıyasıya bir mücadele yaşandı. Peki Araba oyununu kim kazandı? 9-9'a gelerek bayrak yarışına kalan araba oyununda final müsabakasını Afroditi kazanarak beyaz takım galip geldi. Beyaz takım arasında oynanan oyunda ise arabanın sahibi Yunan yarışmacı Kyriakos'un oldu. 

ARABA OYUNU İSTATİSTİKLERİ
Siyah takım:

Sypros: 1/2
Panagiotis: 1/2
Yusuf: 1/3
Atakan: 0/1
Emre: 1/1
Dalaka: 2/2
Dimitra: 1/1
Sude: 2/3
Melisa: 0/2
Elphida: 0/1

Beyaz takım:

Hikmet: 3/3
Okay: 0/1
Tony: 0/1
Nikos: 0/2
Kyriakos: 2/2
Bora: Oynamadı
Afroditi: 1/2
Ria: 1/2
Büşra: Oynamadı
Seda: 2/3
Sabriye: 0/2


 

Survivor son bölüm 9 Nisan 2018 Salı kim elendi?


Survivor son bölüm olan Survivor 43. bölümde ada konseyinde eleme gecesi yaşandı. Bu hafta dokunulmazlık oyunlarını kaybeden siyah takımda hatırlanacağı üzere adaylar belirlendi. Sude ve Melisa eleme adayları belli oldu. Halk oylaması sonrasında adaya veda eden ismi Acun Ilıcalı açıkladı. Adaya veda eden yarışmacı Melisa oldu. 

KİM NE SÖYLEDİ?

Dalaka: "Takımdan birisinin ayrılması her zaman kötü sonuç vermez. Bu takımı güçlendirebilir. Daha az kişiyle daha güçlü hale gelebilir."

Acun Ilıcalı: "Türk takımından bazı yarışmacılar Dominik'te bir kaptan aracılığıyla  iletişim kuralını ihlal ettiler. Sevdiklerine mesaj yollayan, devamında da bazı şeyler konuşan yarışmacılar var. Onlarla ilgili yaptırım yapacağız. Bu arkadaşlar Yusuf, Melisa, Büşra ve Okay"
 

Survivor 9 Nisan 2019 Çarşamba 43. bölüm TV8 İZLE


Survivor son bölüm olan Survivor 43. bölümü kaçıranlar internet ortamında Survivor son bölüm izle, Survivor 43. bölüm izle, Survivor 9 nisan son bölüm izle, Survivor 43. bölüm full izle, Survivor son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Survivor son bölüm olan Survivor 43. bölümü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)