comScore

Survivor 9 Mart son bölüm full İZLE - Survivor 21. bölüm full tek parça İZLE (Survivor son bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı?)

10 Mart 2019, Pazar 00:08
Survivor 9 Mart son bölüm full İZLE - Survivor 21. bölüm full tek parça İZLE (Survivor son bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı?)

Survivor son bölüm olan Survivor 21. bölümü izlemek için tüm detaylar haberimizde. Survivor'ın son bölümü olan Survivor 21. bölümde önce erzak, sonrasında dokunulmazlık oyunu oynandı. İşte Survivor'ın 9 Mart 2019 Cumartesi günü yayınlanan yeni bölümünden tüm detaylar. 

FutbolArena - Survivor'ın 21. bölümü yayınlandı. Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programlarından Survivor'da bu sezon Survivor  Türkiye - Yunanistan'da heyecan fırtınası yaşanıyor. Survivor son bölüm olan Survivor 21. bölümde hem ödül, hem de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor son bölüm olan Survivor 21. bölüm özetine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


Survivor 9 Mart 2019 Cumartesi son bölüm ödül oyunu kim kazandı?


Survivor Türkiye ve Yunanistan takımları arasında 21. bölümde ilk olarak erzak oyunu oynandı. Kazanan takım Ayçiçek yağı ev ve un sahibi oldu. Son derece çekişmeli geçen oyun son ana kadar nefesleri kesti. Nicos'un, Hikmet karşısında aldığı galibiyetin ardından oyun 9'a 9'a geldi. Best of oyununda Türk takımından Seda - Yusuf, Yunan takımından ise Afroditi ile Vasilis çıktı. Seda ile Yusuf oyunu galibiyet tamamladı ve Türk takımı ödülün sahibi oldu. 

KİM NE SÖYLEDİ?

Sabriye'nin Hikmet'in sözlerini kafana takma dediği Okay, "Adam saygı duymuyor ki, bizim de fikrimiz olacak söylüyoruz. Atışları kötü olanı alayım dedim. Ama aynısı kendi başına geldi eden bulur böyle" diye konuştu. 

Bora: "Malesef Okay'a hiçbir şeyi kabul ettiremiyoruz. At gözlüğü takmış gibi kendi fikirleri var yapısı böyle"


 

Survivor son bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı?


Survivor son bölüm olan Survivor 21. bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor son bölüm olan Survivor 21. bölümünde erzak oyununu kazanan Türk takımı dokunulmazlık oyununa büyük moralle çıktı. Türkiye yarışmacıları uzun süre önde götürdüğü oyunda son olarak Bora'nın sayısıyla skoru 8'e 5 getirdi. Oyunun devamında da büyük hata yapmayan Türk takımı haftanın ilk dokunulmazlık oyununun galibi oldu. 
 

Survivor 9 Mart 2019 Cumartesi 21. bölüm İZLE


Survivor son bölüm olan Survivor 21. bölümünü izleyemeyenler internet ortamında Survivor son bölüm izle, Survivor 21. bölüm izle, Survivor 21. bölüm full izle, Survivor 9 mart son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Survivor son bölüm olan Survivor 21. bölümde erzak oyununun tamamını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"