comScore

Survivor 8 nisan son bölüm İZLE - Survivor 43. bölüm İZLE (Survivor 8 nisan son bölüm full tek parça İZLE)

09 Nisan 2019, Salı 00:25
Survivor 8 nisan son bölüm İZLE - Survivor 43. bölüm İZLE (Survivor 8 nisan son bölüm full tek parça İZLE)

Survivor yeni bölüm yayınlandı. Survivor 43. bölümünde siyah takım ve beyaz takım iki ödül oyununda karşı karşıya geldiler. Survivor son bölüm olan Survivor 43. bölümünü kaçıranlar için Survivor son bölüm olan Survivor 43. bölüm özeti haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 43. bölüm yayınlandı. Survivor'ın yeni bölümünde siyah ve beyaz takım ödül oyunlarında karşı karşıya geldi. Bu hafta dokunulmazlık oyunlarını kazanan beyaz takım, Survivor'ın 8 Nisan 2019 Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümünde ilk ödül oyununda da siyah takımla karşı karşıya geldi ve bu oyun müthiş bir mücadeleye sahne oldu. Survivor son bölüm olan Survivor 43. bölümü kaçıranlar için Survivor son bölüm olan Survivor 43. bölüm özeti ve Survivor son bölüm olan Survivor 43. bölümünü izlemek için gerekli bilgiler haberimizin devamında. 
 

Survivor 43. bölüm özeti (Survivor son bölüm ödül oyununu kim kazandı?)


Survivor son bölüm olan Survivor 43. bölümünde günün ilk ödül oyununda siyah takım ile beyaz takım karşı karşıya geldi. Oyunun başında ödülün pizza ve kola olduğu açıklandı. Son oyunlarda başarılı performans sergileyen beyaz takım günün ilk ödül oyununda da bu başarısını devam ettirdi. Ancak kıyasıya süren mücadelede skor 9-9'a geldi ve bayrak yarışına kaldı. Bayrak yarışında Panagiotis - Dimitra, Okay - Seda'ya karşı oynadı. Okay ile Seda ikilisi son oyunu kazandı ve böylelikle ödülün sahibi beyaz takım oldu. 

SİYAH TAKIM ŞANSSIZLIĞI KIRDI

Survivor son bölüm olan Survivor 43. bölümünde günün ikinci ödülünde ise siyah takım ile beyaz takım kahvaltı için yarıştı. Siyah takım üst üste alınan mağlubiyetlerin ardından kahvaltı ödülünde daha iyi performans sergiledi ve skoru son bölümlerde 8-3'e kadar getirdi. 8-3'ten sonra Afroditi ve Okay'ın sayılarına rağmen Sude Burcu, Seda'yı yenerek 9-5 yaptı ve son bölümde yine siyah takım başarılı performans sergileyerek kahvaltı ödülünün sahibi oldu. 

KİM NE SÖYLEDİ?

Emre: "Oyuna çıkartmak istemedikleri zaman susup tamam diyen Emre yok. Ben buraya oynamaya geldim , kazanmak için geldim. Çok kötü patlarım bir gün çok kötü patlarım"

Seda: "Sabriye'nin dediğini yapabiliriz. Bir kaç oyun deneriz. En fazla ne olacak bir kaç ödüle gidemeyiz. Ama dokunulmazlık oyunun da yapamayız. Çünkü Sabriye bir kaç oyun alacak diye takımdan birini gönderemeyiz."

Yusuf: "Durumumuz çok vahim yiyecek hiç bir şeyimiz yok. Erzağımız bitti artık ot yiyoruz, ne yazık ki..."

SABRİYE İLE HİKMET ARASINDA GERİLİM

Öte yandan beyaz takımda adada Sabriye ile Hikmet arasında gerginlik yaşandı. Hikmet, Sabriye'nin performansını yukarıya çekmesi gerektiğini ve bu yüzden sürekli seçilen yarışmacı olduğunu belirtirken Sabriye ise ilk oyunlarda karşı takımın en güçlü kadın yarışmacısı Dalaka ile eşleşip kaybettikten sonra ikinci oyuna motivasyon anlamında iyi hazırlanamadığını söyledi. Bu esnada tansiyon yükseldi. 
 

Survivor 8 Nisan 2019 Pazartesi 43. bölüm TV8 İZLE


Survivor son bölüm olan Survivor 43. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Survivor son bölüm izle, Survivor 8 nisan son bölüm full izle, Survivor 43. bölüm izle, Survivor 43. bölüm full tek parça izle, Survivor son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Survivor son bölüm olan Survivor 43. bölümü aşağıdaki bağlantı aracılığıyla izleyebilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)