comScore

Survivor 74 bölüm fragmanı çıktı mı? Survivor yeni bölüm fragmanı yayınladı mı? (Survivor 74. bölüm fragmanı İZLE)

18 Mayıs 2018, Cuma 00:47
Survivor 74 bölüm fragmanı çıktı mı? Survivor yeni bölüm fragmanı yayınladı mı? (Survivor 74. bölüm fragmanı İZLE)

Survivor yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Survivor 74 bölüm fragmanı yayınlandı mı? Survivor'da bugün ne oldu? Survivor'da Birleşme Partisi'nin ardından Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki mücadele kıyasıya devam ederken, Survivor 74. bölüm fragmanını izleyemeyenle için Survivor 74. bölüm fragmanını izlemek ve Survivor 74. bölüm fragmanına dair bilinmesi gerekenleri sizler için derledik. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm ne zaman? Survivor 73. bölüm fragmanı çıktı mı? Survivor 74 bölüm fragmanını izlemek isteyenler, Ünlüler ile Gönüllüler arasında yaşanan kıyasıya mücadelerine bir kez daha sahne olacak. Survivor 74. bölüm fragmanında bu kez yine sahnede Mustafa Kemal Kurt var. Mustafa Kemal Kurt ile karşı takımın yaşadığı kavgaya Nagihan, Ümit Karan ve Turabi de dahil olunca Survivor 74. bölüm fragmanını izlemek isteyenler için Survivor 74. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusuna yanıt arayanlar burada. 

Survivor 73. bölümde ne oldu?


Survivor'da kavga! Survivor Gönüllüler - Ünlüler arasında oynanan iletişim ödül oyununda Mustafa Kemal Kurt ile Hilmicem arasında gerilim yaşandı. Mustafa Kemal'in galibiyet sonrasındaki sevinç sonrasına sinirlenen Hilmicem, rakibinin küfür etmesine tepki gösterince ortalık karıştı. Mustafa Kemal Kurt ise yaptığı hareketlerin bireysel olarak rakibe olmadığını söyledi. Ancak buna rağmen olaylar yatışmayınca Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki gerilim tavan yaptı. 
Survivor 74. bölüm fragmanı ise çıktı. Survivor 74. bölüm fragmanını izleyemeyenler, Survivor 74. bölüm fragmanını izlemek için haberimizin devamına göz atabilir. Öte yandan Survivor 74. bölüm fragmanında Mustafa Kemal ile Gönüllüler arasındaki yaşanan kavgaya Nagihan ve Turabi'nin dahil olmasının ardından bu kez Mustafa Kemal ile Turabi arasında oyun sorasında gerilim yaşandı. Survivor 73. bölüm fragmanı ve Survivor 74. bölüm fragmanını izlemek için detaylar. 

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"