comScore

Survivor 6 nisan son bölüm izle - Survivor 6 nisan 41. bölüm full İZLE (Survivor son bölüm 6 nisan 2019 cumartesi full tek parça İZLE)

07 Nisan 2019, Pazar 00:29
Survivor 6 nisan son bölüm izle - Survivor 6 nisan 41. bölüm full İZLE (Survivor son bölüm 6 nisan 2019 cumartesi full tek parça İZLE)

Survivor son bölüm olan Survivor 41. bölümünü kaçıranlar için Survivor 41. bölüm özeti haberimizde. Survivor son bölüm olan Survivor 41. bölümde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor son bölüm olan Survivor 41. bölümüne dair tüm gelişmeleri derledik. 

FutbolArena - Survivor'ın yeni bölümü yayınlandı. Survivor'da Türkiye - Yunanistan konseptinin sona ermesinin ardından siyah takım ve beyaz takım olarak yeni bir konsept başlangıcında takımlar ilk dokunulmazlık oyununu oynandı. Siyah takım ve beyaz takım arasında 6 Nisan 2019 Cumartesi günü dokunulmazlık oyununda kıyasıya bir mücadele yaşanırken, bazı yarışmacılar performansıyla hayal kırıklığı yarattı. Survivor son bölüm olan Survivor 41. bölümünü kaçıranlar için Survivor son bölüm olan Survivor 41. bölüm özeti ve Survivor son bölüm olan Survivor 41. bölümü full izlemek için gerekli olan bilgiler haberimizde. 
 

Survivor 41. bölüm özeti (6 Nisan 2019 Cumartesi)


Survivor son bölüm olan Survivor 41. bölümünde siyah takımla beyaz takımda dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Sinirlerin gerildiği ve müthiş bir mücadelenin yaşandığı Survivor son bölüm olan Survivor 41. bölüm dokunulmazlık oyununda kazanan takım belli oldu. Haftanın 1. dokunulmazlık oyununu beyaz takım kazandı. Özellikle Hikmet performansıyla tam not alırken, oyun içinde Hikmet ile Yusuf arasında da sinirler gerildi. Final oyununda Yusuf'u mağlup eden Hikmet, rakibinin sevinciyle gönderme yaparak dokunulmazlığı takımına getiren isim oldu. 

KİM NE SÖYLEDİ?

Melisa: "Dalaka oyunlarda Atakan'la konuşmuş belli ki. Seçimlerde son 2 kişi kaldı Dalaka Okay yerine Emre diyor. Göz var nizam var. Bu pota için alınmış bir karar Emre belli ki daha zayıf diye alındı."

Ria: " Panagiotis ile aynı takımdayken çok iyi arkadaşımdı. Ama bugün söyledikleri hiç hoş değildi. Hikmet sayesinde yiyeceksiniz demek çok yakışıksız bir şey. Hepimiz takımın iyiliği için uğraşıyoruz. Tüm takımı 1 kişi sırtlanamaz biz bir takımız."

ERZAK OYUNUNU DA BEYAZ TAKIM KAZANDI

Öte yandan günün ilk oyununda erzak oyununda siyah takım ile beyaz takım karşı karşıya geldi. Son ana kadar nefesleri kesen erzak oyununda kazanan takım Beyaz takım oldu. Okay ile Seda finalde, Emre & Dimitra ikilisini mağlup ederek erzak oyununda galibiyeti takımlarına getiren isimler oldu. 
 

Survivor 41. bölüm 6 Nisan 2019 Cumartesi TV8 İZLE


Survivor son bölüm olan Survivor 41. bölümünü kaçıranlar yeniden izlemek için internet ortamında Survivor son bölüm izle, Survivor 6 nisan son bölüm izle, Survivor 41. bölüm izle, Survivor 6 nisan 41. bölüm izle, Survivor son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Survivor son bölüm olan Survivor 41. bölümü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (20 Ocak 2020)