comScore

Survivor 6 Mayıs son bölüm İZLE - Survivor son bölüm ödül oyununu kim kazandı? (Survivor 6 Mayıs ödül oyunu İZLE) - Survivor son bölüm tek parça İZLE

07 Mayıs 2019, Salı 00:38
Survivor 6 Mayıs son bölüm İZLE - Survivor son bölüm ödül oyununu kim kazandı? (Survivor 6 Mayıs ödül oyunu İZLE) - Survivor son bölüm tek parça İZLE

Survivor son bölüm olan Survivor 64. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm ödül oyununu kim kazandı? Survivor son bölüm olan Survivor 6 mayıs 64. bölüm full tek parça izlemeniz için tüm detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor Türkiye - Yunanistan'da heyecan sürüyor. Survivor'ın 6 Mayıs 2019 Pazartesi günü yeni bölümü yayınlandı. Survivor'ın 6 Mayıs 2019 Pazartesi bölümünde Siyah ve Beyaz takımları arasında oynanan ödül oyunu nefesleri kesti. Ayrıca bu hafta Beyaz takımda son derece heyecanlı bir ada konseyi yaşanacak. Hatırlanacağı üzere dokunulmazlık oyununu kaybeden Beyaz takımda Sabriye ile Okay aday olmuştu. Survivor son bölüm olan Survivor 64. bölümünü kaçıranlar için Survivor son böüm özeti ve Survivor son bölüm ödül oyunu kim kazandı? sorusuyla birlikte Survivor'da Okay mı yoksa Sabriye mi elendi? sorusunun yanıtı belli oldu. İşte Survivor son bölüm olan Survivor 64. bölüm özeti. 
 

Survivor 6 Mayıs 2019 Pazartesi 64. bölüm özeti


Survivor son bölüm olan Survivor 64. bölümünde Siyah ve Beyaz takımları arasında ödül oyunu oynandı. Kazanan takım Zipline'a gitmeye hak kazandı. Siyah ve Beyaz takım arasında oynanan ödül oyunu adeta nefesleri keserken, mücadele 9'a 9'a kaldı. 9'da 9'dan sonra ise bayrak yarışında oyunun galibi belli oldu. Son final oyununda Siyah takımdan Panagiotis ile Sude, beyaz takımdan ise Bora ile Seda yarıştı. Oyununu galibi Panagiotis ile Sude oldu. Siyah takım 10'a 9 kazanarak Zipline ödülününü kazandı. Öte yandan beyaz takımda Hikmet, 3'te 3 yaparak performansıyla güne damgasını vurdu. 

GÜNÜN DİĞER ÖDÜL OYUNUNU DA SİYAH TAKIM KAZANDI
Öte yandan Survivor son bölüm olan Survivor 64. bölümde günün diğer ödül oyununu yine siyah takım kazandı. Hamburger menü ziyafeti çeken siyah takım sahadan 10'a 6 galip ayrılırken, finali yapan isim ise Atakan oldu. 

ÖDÜL OYUNU İSTATİSTİKLERİ

Sypros: 0/1
Panagiotis 1/1
Yusuf: 2/2
Atakan: 2/3
Emre: 1/2
Dalaka: 1/2
Dimitra: 1/2
Sude: 2/3

KİM NE SÖYLEDİ?

Dalaka: Hikmet takımı değil kendini düşünüyor. Seda egoist biri. Dimitra'yı seçmedi, Sude'yi seçti. Sude Dimitra'dan daha iyiydi"

Bora: Sürekli ödül oyunu kaybettiğimizi duymaktan bıktım. Genel olarak baktığımızda sürekli sayı alanlar sayı alamayınca kaybediyoruz. Seda 3/3 , ben 2/1, Hikmet 2/1 ve Okay 1/1 sayı aldı ama burada Yunan hiç bir arkadaşın ismini göremiyorum"

Hikmet: Okay'ın performansı iyi deyip haksız yazıldığını söyleyen Sabriye ve adı yazılan Okay bu takımın en iyi performansına sahip iki kişinin yani benim ve Bora'nın adını yazdılar konseyde. İnsanlar önce kendilerine bir bakmalılar"


Survivor 6 Mayıs 2019 Pazartesi 64. bölüm İZLE


Survivor son bölüm olan Survivor 64. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Survivor son bölüm izle, 6 mayıs son bölüm izle, Survivor son bölüm ödül oyunu izle şeklinde araştırma yapmaya başladı. Survivor son bölüm olan Survivor 64. bölümünü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!