comScore

Survivor 58. bölüm fragmanı İZLE - Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE

29 Nisan 2019, Pazartesi 00:40
Survivor 58. bölüm fragmanı İZLE - Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE

Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 58. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 58. bölüm fragmanını izlemek için bilmeniz gereken detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 57. bölümün yayınlanmasının ardından gözler Survivor 58. bölüme çevrildi. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 58. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanında Siyah Takım ile Beyaz Takım arasında ödül oyununu oynanacak. Survivor  yeni bölüm fragmanı olan Survivor 58. bölüm fragmanını izlemeden önce Survivor son bölüm olan Survivor 57. bölümde neler olduğuna göz atalım. 


Survivor 57. bölüm özeti (Survivor son bölüm dokunulmazlığı kim kazandı?)


Survivor'ın 28 Nisan 2019 Pazar günü yayınlanan yeni bölümünde Siyah ile Beyaz takım arasında dokunulmazlık oyunu oynandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu büyük bir çekişmeye sahne oldu ve kazanan Beyaz takım sahadan galip ayrıldı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununun oynandığı 28 Nisan 2019 Pazar günü oyun yine 8-8'e geldi. Kıran kırana geçen mücadelede 8-8'den sonra Beyaz takım oyuna ağırlığını koydu ve galip gelen taraf oldu. Bu sonucun ardından bu hafta adaya veda edecek yarışmacının siyah takımdan olacağı kesinleşti. 


 

Survivor 57. bölüm eleme adayları kimler?


Ada konseyinde iki takım yarışamcıları arasında karşılıklı atışmalar yaşandı. Seda, Hikmet, Dalaka ve diğer yarışmacılar arasında zaman zaman tansiyonun yükseldiği ada konseyinde Siyah takımdaki yarışmacılar iki eleme adayını çıkardı. Bu hafta statü gereği Siyah takımdan iki Yunan yarışmacı eleme adayı olacak. Oylama sonucunda adaylar belirlendi ve siyah takımda Elphida ile Spyros eleme adayları oldu. Bu iki yarışmacıdan biri bu hafta Survivor'a veda edecek. 
 

Survivor 58. bölüm fragmanı yeni tanıtım 29 Nisan 2019 Pazar


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 58. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Survivor yeni bölüm izle, Survivor 58. bölüm fragmanı izle, Survivor yeni bölüm tanıtımı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 58. bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)