comScore

Survivor 5 Mart son bölüm full İZLE - Survivor 5 Mart kim elendi? (Survivor 5 Mart 20. bölüm full tek parça İZLE)

06 Mart 2019, Çarşamba 00:15
Survivor 5 Mart son bölüm full İZLE - Survivor 5 Mart kim elendi? (Survivor 5 Mart 20. bölüm full tek parça İZLE)

Survivor son bölüm olan Survivor 20. bölüm yayınlandı. Survivor son bölümde kim elendi? Survivor 5 Mart 2019 Salı günü yayınlanan yeni bölümde Ecem, Okay ve Hakan arasında hangisi elendi? Survivor 5 Mart son bölüm kim elendi? Bu sorunun cevabı ve aynı zamanda Survivor son bölüm olan Survivor 20. bölüm ödül oyununa dair gelişmeler haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 20. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 20. bölümünde eleme gecesi yaşandı. Peki Survivor son bölümde kim elendi? Survivor'ın 5 Mart 2019 Salı günü yayınlanan yeni bölümünde eleme gecesinde yaşananlarla birlikte Survivor son bölüm olan Survivor 20. bölüm özeti, Survivor son bölüm ödül oyunu tüm detaylar haberimizde. 


Survivor 5 Mart 2019 Salı 20. bölüm ödül oyununu kim kazandı?


Survivor Türkiye - Yunanistan'da bu hafta ilk dokunulmazlığı kazanan Türk takımı, ikinci dokunulmazlık ve beraberinde final dokunulmazlığını kaybetti. Böylelikle haftanın 3 eleme adayı da Türk takımından çıktı. Öte yandan Survivor'da haftanın son ödül oyununda ise Türkiye ile Yunanistan arasında kıyasıya bir mücadele yaşandı. Pilav üstü tavuk olan ödül oyununda final sayısı Hikmet'ten geldi. Hikmet, Kyriakos'u yenerek Türkiye'nin 10'a 8 kazanmasını sağladı. Türk takımı pilav üstü tavuk ödülünün sahibi oldu. 

ÖDÜL OYUNU İSTATİSTİKLERİ
Okay: 1/1
Hikmet: 3/3
Yusuf: 1/1
Hakan: 1/2
Bora: 1/2
Melisa: 1/2
Büşra: 1/2
Seda: 1/2
Sabriye: 0/2
Ecem: 0/1

KİM NE SÖYLEDİ?

Bora: Ecem'in bu oyuna çıkmaması lazımdı. Çünkü tarak kemiği ayağını böyle koyuyorsun."

Hakan:" Ecem'in hiçbir şeyi yok bireysellerin hepsinde oynadı. Atlama , zıplama hepsinde tarak kemiği kullanılıyor. Ama takım oyunu olunca 1 aydır yoksun."


Survivor 5 Mart 2019 Salı son bölüm kim elendi?


Survivor son bölüm olan Survivor 20. bölümünde bu hafta adaya veda eden yarışmacı belli oldu. İkinci ve final dokunulmazlığını Türk takımı kaybedince bu haftanın 3 eleme adayı da Türk takımından çıktı. Ecem, Okay ve Hakan'ın aday olduğu konseyde oylama sonucunda adaya veda eden yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı. Ecem, Okay ve Hakan arasında en az oyu alan Ecem, adaya veda etti. 
 

Survivor 5 Mart 2019 Salı TV8 20. bölüm İZLE


Survivor son bölüm olan Survivor 20. bölümü izlemek için internet ortamında Survivor son bölüm izle, Survivor 20. bölüm izle, Survivor 5 mart son bölüm izle, Survivor 20. bölüm full izle, Survivor son bölüm full izle, Survivor 5 mart son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapılmaya başlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 20. bölümü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"