comScore

Survivor 43. bölüm fragmanı İZLE - Survivor 8 Nisan 2019 Pazartesi yeni bölüm fragmanı İZLE

08 Nisan 2019, Pazartesi 00:13
Survivor 43. bölüm fragmanı İZLE - Survivor 8 Nisan 2019 Pazartesi yeni bölüm fragmanı İZLE

Survivor son bölüm olan Survivor 42. bölümün yayınlanmasının ardından gözler Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 43. bölüm fragmanına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Survivor'da birleşme partisine sayılı günler kala heyecan yükseliyor. Siyah ve beyaz takım arasında bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarını beyaz takım kazandı. Adaylar belli oldu. Survivor son bölüm olan Survivor 42. bölümünde yaşanan heyecanın yanı sıra Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 43. bölüm fragmanına dair gelişmelere haberimizden göz atabilirsiniz. 
 

Survivor 7 Nisan 2019 Pazar 42. bölüm özeti


Survivor son bölüm olan Survivor 42. bölümünde siyah ve beyaz takım haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Beyaz takım ilk dokunulmazlığı 10'a 7 kazandı. İkinci dokunulmazlık ise yine nefesleri kesti. Özellikle atışlarda siyah takım son bölümde büyük şanssızlık yaşarken, beyaz takım son anlarda daha başarılı atışlarla avantajı elde ederek haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu da kazandı. Böylelikle eleme adayları siyah takımdan belirlendi. 

Kural gereği siyah takımda bu hafta iki Türk yarışmacı aday olacaktı. Yusuf dokunulmaz. Buna göre Türk takımının oylamasına göre ismi en fazla çıkan yarışmacı Sude, ilk aday oldu. Yunan takımının oylamasından ise ismi en fazla çıkan yarışmacı Melisa oldu. Böylelikle Sude veya Melisa'dan birisi bu hafta Survivor'a veda edecek. 
BORA'DAN RAKİP TAKIMA ELEŞTİRİ: "BENİ RAHATSIZ ETTİ"

Beyaz Takım yarışmacısı Bora, ada konseyinde Sude'nin aday olarak isminin çıkmasından rahatsız olduğunu söyleyerek, "Burada 2 aydır Türk takımın en iyi kadın yarışmacısı Sude ve Seda'dır. Ama 2 aydır burada hiçbir şey yapmayan 1 kişiyi yazamadılar. Onların yapamadığı yürekliliği Yunan takım arkadaşları yaptı." dedi. Sude ise yaptığı açıklamada, "Açık konuşmak gerekirse burada benden önce 2 kişi olmalıydı Emre ve Melisa. Beni yazmalarının nedeni araba kazanmış olmammış. Geriye 7 araba kaldı kazanan herkes o hafta elensin o zaman." ifadelerini kullandı. 


DOKUNULMAZLIK İSTATİSTİKLERİ

SİYAH TAKIM

Spyros: 1/2
Panagiotis: 0/1
Yusuf: 1/2
Atakan: 2/2
Emre: 1/2
Dalaka: 0/2
Dimitra: 2/2
Sude: 2/2
Melisa: Oynamadı
Elphida: 0/2

BEYAZ TAKIM

Hikmet: 2/3
Okay: 2/2
Tony: 0/2
Nikos: 2/2
Kyraikos: Oynamadı
Bora: Oynamadı
Afroditi: 2/2
Ria: Oynamadı
Büşra: 1/2
Seda: 1/2
Sabriye: 0/2
 

Survivor 8 Nisan 2019 Pazartesi 43. bölüm fragmanı


Survivor yeni bölüm fragmanı olan 43. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 43. bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Survivor'da nefesler tutuldu ve Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 43. bölüm fragmanına siyah ve beyaz takımın ödül oyunundaki mücadelesini izleyeceksiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)