comScore

Survivor 4 Mart son bölüm full İZLE - Survivor son bölüm ödül oyunu kim kazandı? (Survivor 19. bölüm full tek parça İZLE)

05 Mart 2019, Salı 00:14
Survivor 4 Mart son bölüm full İZLE - Survivor son bölüm ödül oyunu kim kazandı? (Survivor 19. bölüm full tek parça İZLE)

Survivor son bölüm olan Survivor 19. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 19. bölümünde Türkiye ve Yunanistan takımları arasında oynanan ödül oyunları nefes keserken, bir sonraki bölümde eleme gecesi yaşanacak. Survivor son bölüm olan Survivor'ın 4 Mart 2019 Pazartesi günü yayınlanan son bölüm özeti ve videosuna haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 19. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 19. bölümünde Türkiye ve Yunanistan takımı yarışmacıları ödül oyununda karşı karşıya geldiler. Peki eleme gecesi ne zaman olacak? Survivor son bölüm olan Survivor 19. bölümü izlemek için Survivor son bölüm olan Survivor'ın 4 Mart 2019 Pazartesi günü yayınlanan yeni bölüm özetine haberimizden ulaşabilirsiniz. 


Survivor 4 Mart 2019 Pazartesi son bölüm ödül oyununu kim kazandı?


Survivor'ın 4 Mart 2019 Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümünde Türkiye ve Yunanistan takımları ödül oyununda karşı karşıya geldi. Dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Türk takımında Seda'nın sakatlığını atlatmasıyla moraller yükselirken, ödül oyununda yüksek bir performans sergilendi. Dürüm döner, kola ve patates 3'lüsünden oluşan ödül oyununu Türkiye, 10'a 7 kazanarak moral buldu. Seda Ocak, sakatlığını ardından 3'te 3 yaparak yeniden sahalara döndü ve bunun mutluluğunu yaşadı. 

ÖDÜL OYUNU İSTATİSTİKLERİ
(Türkiye)
Okay: 1/1
Hikmet: 2/2
Yusuf: 0/2
Hakan: 1/2
Atakan: 1/1
Melisa: 0/2
Büşra: 0/2
Seda: 3/3
Sude: 2/2

(Yunanistan)
Panagiotis: 1/1
Vasiliskos: 1/2
Tony: 0/2
Nikos: 0/1
Simon: 0/1
Sypros: 1/1
Afroditi: 0/2
Dimitria: 2/2
Dalaka: 2/3
Epida: 0/2

Survivor bu hafta eleme adayları kimler?


Final dokunulmazlık oyununu Türkiye kaybetti ve eleme adayları böylelikle Türk takımından çıktı. Bireysel dokunulmazlık oyununu kızlarda Melisa Emirbayer kazanırken, erkeklerde ise Yusuf Karakaya bireysel dokunulmazlığın sahibi oldu. Eleme adayları ise Ecem, Okay ve Hakan konseye çıktı. Ecem, Okay veya Hakan'dan biri bu hafta Survivor'a veda edecek. 


Survivor 4 Mart 2019 18. bölüm TV8 izle


Survivor son bölüm olan Survivor 18. bölüm TV'de yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 18. bölümü full izlemek için internet ortamında Survivor son bölüm izle, Survivor son bölüm full izle, Survivor 4 mart son bölüm izle, Survivor Türkiye - Yunanistan son bölüm izle tek parça şeklinde arama yapılmaya başlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 19. bölümü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!