comScore

Survivor 33. bölüm fragmanı İZLE - Survivor 26 mart yeni bölüm tanıtımı İZLE

25 Mart 2019, Pazartesi 00:43
Survivor 33. bölüm fragmanı İZLE - Survivor 26 mart yeni bölüm tanıtımı İZLE

Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 33. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm tanıtımı olan Survivor 33. bölümünde yine nefesler kesilecek. Survivor yeni bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgiler haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 32. bölüm yayınlandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Yunanistan takımında ada konseyinde adaylar belli oldu. Eleme adaylarının açıklandığı Yunanistan ada konseyinde gözler artık hangi yarışmacının elenceği sorusuna çevrildi. Survivor son bölüm olan Survivor 32. bölümün yayınlanmasının ardından Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 33. bölüm fragmanı da ekranlara geldi. Survivor son bölüm Survivor 32. bölüm özetine göz atalım. 


Survivor son bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı?


Survivor son bölüm olan Survivor 32. bölümünde Türkiye ile Yunanistan takımları arasında ikinci dokunulmazlık oynandı. Hatırlanacağı üzere bu hafta ilk dokunulmazlık oyununu Yunanistan kazanmıştı. İkinci dokunulmazlık oyununda ise Türkiye ağırlığını koydu. Sakatlıktan dönen Atakan'ın da oynadığı ve sayı aldığı müsabakada Türkiye, ikinci dokunulmazlık oynunu kazandı. Böylelikle Türkiye ile Yunanistan takımları arasında final dokunulmazlık oyunu oynandı. Final dokunulmazlık oyununa yine Türk takımı damgasını vurdu. Özellikle final oyununda Sude'nin performansı dokunulmazlığı Türkiye'ye getirdi. Böylelikle bu haftanın eleme adayları Yunan takımından çıktı. 


 

Survivor 32. bölüm eleme adayları kimler?


Survivor son bölüm olan Survivor 32. bölümünde eleme adayları belli oldu. Survivor son bölüm olan Survivor 32. bölümünde dokunulmazlığı kaybeden Yunanistan takımında bireysel dokunulmazlığın sahibi Kyriakos, Tony'nin ismini verdi. Oylama sonucunda ise Spyros'un adı çıktı. Diğer eleme adayı ise yeni gelen yarışmacılardan Patrick oldu. Böylelikle bu 3 yarışmacıdan biri bu hafta adaya veda edecek. 
 

Survivor 33. bölüm fragmanı 25 Mart 2019 Pazartesi TV8


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 33. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 33. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Survivor yeni bölüm tanıtımı izle, Survivor 33. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 33. bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"