comScore

Survivor 3 Nisan son bölüm İZLE - Survivor son bölüm full İZLE - Survivor 3 Nisan 40. bölüm İZLE (Survivor son bölüm ödül oyununu kim kazandı?)

04 Nisan 2019, Perşembe 00:24
Survivor 3 Nisan son bölüm İZLE - Survivor son bölüm full İZLE - Survivor 3 Nisan 40. bölüm İZLE (Survivor son bölüm ödül oyununu kim kazandı?)

Survivor son bölüm olan Survivor 40. bölümü yayınlandı. Takımlar değiştirildi ve yeni dönemde ilk ödül oyunu oynandı. Survivor son bölüm olan Survivor 40. bölümü kaçıranlar için Survivor son bölüm olan Survivor 40. böüm özeti ve tüm detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor'da yeni dönem başladı. Survivor'ın 3 Nisan 2019 Çarşamba günü son bölümü yayınlandı. Survivor'da Türkiye - Yunanistan konseptinin yerine son bölümde ada konseyinde siyah ve beyaz takım olarak yarışmacılar iki ayrı takımda yer aldı. Takım kaptanları Dalaka ile Sude ada konseyinde yarışmacılarını seçtiler. Siyah ve Beyaz takım ilk kez Survivor son bölüm olan Survivor 40. bölümünde ödül oyununda karşı karşıya geldi. Kaçıranlar için Survivor son bölüm olan Survivor 40. bölüm özeti ve Survivor son bölüm olan Survivor 40. bölümü izlemek için gerekli bilgiler haberimizde. 
 

Survivor 40. bölüm özeti (Survivor son bölüm ödül oyununu kim kazandı?)


Survivor son bölüm olan Survivor 40. bölümde Siyah ile Beyaz takım ilk kez ödül oyununda karşı karşıya geldiler. Siyah - Beyaz takım arasında ödül oyununda kıyasıya bir mücadele yaşanırken, zaman zaman da tansiyon yükseldi. Ödülü ise sunucu Murat Ceylan açıkladı. Kazanan takım yaşam evinde smoothie ve sandviç keyfi çıkaracaktı. Siyah ile Beyaz takım arasındaki mücadele kelimenin tam anlamıyla nefesleri kesti. Parkurda ikişleri yarışan yarışmacılar zaman zaman uyum sorunu da yaşadı. Beyaz takım uzun süre önde götürdüğü mücadelenin finalini de yapmayı başardı. Afroditi & Seda ikilisi kazanan taraf oldu. 

KİM NE SÖYLEDİ?
Yusuf: "Yepyeni mücadeleler izledik. Sabah iyi uyandık aslında. Takımıma inanıyorum. İyi mücadele ettik ama 4 sayı saliseyle gitti. Atakan ile iyi bir ikili olduk ve mağlubiyeti hazemedemiyoruz. Saliselerle sayılar verdik. Önemli bir ödülü kaybettik ama bundan sonra daha iyi mücadeleler vereceğiz. Birebir parkurlarda daha başarılı olacağız."

Dalaka: "Takımda bireysel olarak herkes çok güçlü. Sanırım iletişimleri olsaydı kazanırdık. Belirli yerlerde zaman kaybettik. Ayrıca şunu da söyleyim bugün şansızdık." 

Bora: "Sakat olduğum için bir süre daha yarışamayacağım. Ama çok sabırsızım bir an önce onlarla yarışmak istiyorum."SİYAH TAKIM

DALAKA
Seda
Dimitra
Sabriye
Ria
Atakan
Kyriakos
Okay
Panagiotis
Emre
Tony

BEYAZ TAKIM

SUDE
Afroditi
Melisa
Elpida
Büşra
Nikos
Hikmet
Vasilis
Yusuf
Spyros
 

Survivor 3 Nisan 2019 Çarşamba 40. bölüm İZLE


Survivor son bölümü kaçıranlar Survivor son bölüm olan Survivor 40. bölümü izlemek için internet ortamında Survivor son bölüm izle, Survivor 40. bölüm izle, Survivor 3 nisan son bölüm full izle, Survivor 40. bölüm tek parça izle, Survivor 3 nisan 40. bölüm izle şeklinde arama yapmaya başladı. Survivor son bölüm olan Survivor 40. bölümü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)