comScore

Survivor 28 Nisan son bölüm İZLE - Survivor son bölüm kimler aday oldu? (Survivor 28 Nisan 2019 Pazar son bölüm full tek parça İZLE)

29 Nisan 2019, Pazartesi 00:15
Survivor 28 Nisan son bölüm İZLE - Survivor son bölüm kimler aday oldu? (Survivor 28 Nisan 2019 Pazar son bölüm full tek parça İZLE)

Survivor son bölüm olan Survivor 57. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 57. bölümünde dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Ayrıca Survivor son bölüm olan Survivor 57. bölümünde eleme adayları da ada konseyinde açıklandı. Survivor son bölüm olan Survivor 57. bölümü izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor Türkiye - Yunanistan'da heyecan tüm hızıyla sürüyor. Survivor'da birleşme partisinin ardından iki takımdaki gerginlikler gün gün artarken, dokunulmazlık oyunlarının oynandığı bu hafta sonunda galip gelen takım belli oldu. Survivor son bölüm olan Survivor 57. bölümü yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 57. bölümünü kaçıranlar için Survivor son bölüm olan Survivor 57. bölüm özeti ve Survivor son bölüm olan Survivor 57. bölümünü izlemek için bilmeniz gereken detaylar haberimizde. 
 

Survivor 57. bölüm özeti (Survivor son bölüm dokunulmazlığı kim kazandı?)


Survivor'ın 28 Nisan 2019 Pazar günü yayınlanan yeni bölümünde Siyah ile Beyaz takım arasında dokunulmazlık oyunu oynandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu büyük bir çekişmeye sahne oldu ve kazanan Beyaz takım sahadan galip ayrıldı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununun oynandığı 28 Nisan 2019 Pazar günü oyun yine 8-8'e geldi. Kıran kırana geçen mücadelede 8-8'den sonra Beyaz takım oyuna ağırlığını koydu ve galip gelen taraf oldu. Bu sonucun ardından bu hafta adaya veda edecek yarışmacının siyah takımdan olacağı kesinleşti. 
 

Survivor 57. bölüm eleme adayları kimler?


Ada konseyinde iki takım yarışamcıları arasında karşılıklı atışmalar yaşandı. Seda, Hikmet, Dalaka ve diğer yarışmacılar arasında zaman zaman tansiyonun yükseldiği ada konseyinde Siyah takımdaki yarışmacılar iki eleme adayını çıkardı. Bu hafta statü gereği Siyah takımdan iki Yunan yarışmacı eleme adayı olacak. Oylama sonucunda adaylar belirlendi ve siyah takımda Elphida ile Spyros eleme adayları oldu. Bu iki yarışmacıdan biri bu hafta Survivor'a veda edecek. 


 

Survivor 57. bölüm 28 Nisan 2019 Pazar İZLE TV8


Survivor son bölüm olan Survivor 57. bölümünü kaçıranlar, Survivor son bölüm olan Survivor 57. bölümünü izlemek için Survivor son bölüm izle, Survivor 28 nisan son bölüm izle, Survivor son bölüm full izle, Survivor 28 nisan full tek parça 57. bölüm izle şeklinde arama yapmaya başladı. Survivor son bölüm olan Survivor 57. bölümünü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)