comScore

Survivor 25 mart son bölüm full İZLE - Survivor 32. bölüm İZLE (Survivor 25 mart eleme adayları kimler? Survivor 25 mart 32. bölüm full tek parça İZLE)

25 Mart 2019, Pazartesi 00:23
Survivor 25 mart son bölüm full İZLE - Survivor 32. bölüm İZLE (Survivor 25 mart eleme adayları kimler? Survivor 25 mart 32. bölüm full tek parça İZLE)

Survivor son bölüm olan Survivor 32. bölümü yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 32. bölümünde ada konseyi yaşandı. Survivor son bölüm olan Survivor 32. bölümünde dokunulmazlık oyununu kim kazandı ve Survivor son bölüm kimler aday oldu? sorularının cevapları haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 32. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 32. bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı ve adaylar belli oldu. Peki Survivor son bölüm olan Survivor 32. bölümünde dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor son bölüm olan Survivor 32. bölümünde eleme adayları kimler oldu? Survivor son bölüm olan Survivor 32. bölüm özetine haberimizden ulaşabilirsiniz. 
 

Survivor son bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı?


Survivor son bölüm olan Survivor 32. bölümünde Türkiye ile Yunanistan takımları arasında ikinci dokunulmazlık oynandı. Hatırlanacağı üzere bu hafta ilk dokunulmazlık oyununu Yunanistan kazanmıştı. İkinci dokunulmazlık oyununda ise Türkiye ağırlığını koydu. Sakatlıktan dönen Atakan'ın da oynadığı ve sayı aldığı müsabakada Türkiye, ikinci dokunulmazlık oynunu kazandı. Böylelikle Türkiye ile Yunanistan takımları arasında final dokunulmazlık oyunu oynandı. Final dokunulmazlık oyununa yine Türk takımı damgasını vurdu. Özellikle final oyununda Sude'nin performansı dokunulmazlığı Türkiye'ye getirdi. Böylelikle bu haftanın eleme adayları Yunan takımından çıktı. 

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNU
Haftanın dokunulmazlık oyununu kaybeden Yunan takımında bireysel dokunulmazlık oynandı. Erkeklerde bireysel dokunulmazlığı alan yarışmacı Kyriakos oldu. Kadın yarışmacılar arasında ise bireysel dokunulmazlığı Dalaka kazandı. Böylelikle bu iki yarışmacı potaya girmeyerek kendilerini korumuş oldular. 


Survivor 32. bölüm eleme adayları kimler?


Survivor son bölüm olan Survivor 32. bölümünde eleme adayları belli oldu. Survivor son bölüm olan Survivor 32. bölümünde dokunulmazlığı kaybeden Yunanistan takımında bireysel dokunulmazlığın sahibi Kyriakos, Tony'nin ismini verdi. Oylama sonucunda ise Spyros'un adı çıktı. Diğer eleme adayı ise yeni gelen yarışmacılardan Patrick oldu. Böylelikle bu 3 yarışmacıdan biri bu hafta adaya veda edecek. 


 

Survivor 32. bölüm 24 Mart 2019 Pazartesi TV8 İZLE


Survivor son bölüm olan Survivor 32. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Survivor son bölüm izle, Survivor 32. bölüm izle, Survivor 24 mart son bölüm full izle, Survivor 24 mart 32. bölüm izle şeklinde arama yapmaya başladı. Survivor son bölüm olan Survivor 32. bölümünü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (20 Ocak 2020)