comScore

Survivor 22. bölüm tanıtımı İZLE - Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (Survivor 22 bölüm fragmanı İZLE)

10 Mart 2019, Pazar 00:32
Survivor 22. bölüm tanıtımı İZLE - Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (Survivor 22 bölüm fragmanı İZLE)

Survivor'ın 10 Mart 2019 Pazar günü yayınlanacak olan 22. bölüm fragmanı yayında. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 22. bölüm fragman videosu haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 21. bölüm yayınlandı. Survivor 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu 10 Mart 2019 Pazar günü Survivor 22. bölümünde oynanacak. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 22. bölümü fragmanı izleyemeyenler için Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 22. bölüm fragmanı haberimizde. Ayrıca Survivor son bölüm olan Survivor 21. bölüm özetine de göz atalım. 
 

Survivor 9 Mart 2019 Cumartesi son bölüm ödül oyunu kim kazandı?


Survivor Türkiye ve Yunanistan takımları arasında 21. bölümde ilk olarak erzak oyunu oynandı. Kazanan takım Ayçiçek yağı ev ve un sahibi oldu. Son derece çekişmeli geçen oyun son ana kadar nefesleri kesti. Nicos'un, Hikmet karşısında aldığı galibiyetin ardından oyun 9'a 9'a geldi. Best of oyununda Türk takımından Seda - Yusuf, Yunan takımından ise Afroditi ile Vasilis çıktı. Seda ile Yusuf oyunu galibiyet tamamladı ve Türk takımı ödülün sahibi oldu. 


 

Survivor son bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı?


Survivor son bölüm olan Survivor 21. bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor son bölüm olan Survivor 21. bölümünde erzak oyununu kazanan Türk takımı dokunulmazlık oyununa büyük moralle çıktı. Türkiye yarışmacıları uzun süre önde götürdüğü oyunda son olarak Bora'nın sayısıyla skoru 8'e 5 getirdi. Oyunun devamında da büyük hata yapmayan Türk takımı haftanın ilk dokunulmazlık oyununun galibi oldu. 
 

Survivor 22. bölüm fragmanı 10 Mart 2018 Pazar TV İZLE


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda Türkiye ve Yunanistan takımları arasında yine kıyasıya bir mücadele yaşanacak. Türk takımı üst üste kaybedilen dokunulmazlık oyunları ve yarışmacıların ardından bu haftaki dokunulmazlık oyunlarına farklı motive oldu. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 22. bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 
FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)