comScore

Survivor 21. bölüm tanıtımı İZLE - Survivor yeni bölümü ne zaman? (Survivor yeni bölüm fragman İZLE)

06 Mart 2019, Çarşamba 00:32
Survivor 21. bölüm tanıtımı İZLE - Survivor yeni bölümü ne zaman? (Survivor yeni bölüm fragman İZLE)

Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 21. bölüm fragman bilgilerine ulaşmak için detaylar haberimizde. Survivor 21. bölüm 9 Mart 2019 Cumartesi günü yayınlanacak. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 21. bölümü ne zaman yayınlanacak? Survivor son bölüm olan Survivor 20. bölümde eleme gecesi yaşandı ve adaya veda eden yarışmacı Ecem oldu. Ecem'in adaya vedasının ardından duygusal anlar yaşandı. Peki Survivor 21. bölüm ne zaman yayınlanacak? Survivor'da yeni haftanın heyecanı 9 Mart 2018 Cumartesi gününden itibaren dokunulmazlık oyunuyla yaşanacak. Öncesinde Survivor son bölüm olan Survivor 20. bölüm özetine göz atalım.
 

Survivor 5 Mart 2019 Salı 20. bölüm ödül oyununu kim kazandı?


Survivor Türkiye - Yunanistan'da bu hafta ilk dokunulmazlığı kazanan Türk takımı, ikinci dokunulmazlık ve beraberinde final dokunulmazlığını kaybetti. Böylelikle haftanın 3 eleme adayı da Türk takımından çıktı. Öte yandan Survivor'da haftanın son ödül oyununda ise Türkiye ile Yunanistan arasında kıyasıya bir mücadele yaşandı. Pilav üstü tavuk olan ödül oyununda final sayısı Hikmet'ten geldi. Hikmet, Kyriakos'u yenerek Türkiye'nin 10'a 8 kazanmasını sağladı. Türk takımı pilav üstü tavuk ödülünün sahibi oldu. 
 

Survivor 5 Mart 2019 Salı son bölüm kim elendi?


Survivor son bölüm olan Survivor 20. bölümünde bu hafta adaya veda eden yarışmacı belli oldu. İkinci ve final dokunulmazlığını Türk takımı kaybedince bu haftanın 3 eleme adayı da Türk takımından çıktı. Ecem, Okay ve Hakan'ın aday olduğu konseyde oylama sonucunda adaya veda eden yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı. Ecem, Okay ve Hakan arasında en az oyu alan Hakan, adaya veda etti. 
 

Survivor Ecem Onaran kimdir?


Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu Ecem, atletizme 8 yaşında başladı. Fenerbahçe koordinatörlerinin kendisini keşfetmesi sonucu bu kulübe dahil oldu. 2001'de kapalı salon 300 metre Türkiye rekorunun sahibi oldu. 2002'de 400 metrede tek yarışta dört farklı yaş kategorisinin Türkiye rekorunu elde etti.

2003 yılında koştuğu 55.89'luk 400 metre derecesi ile Avrupa'nın en iyi derecesi ödülünü aldı ve 13 yaşında A Milli Takım'a giren ilk Türk kız sporcu seçildi. Aynı süre zarfında, Fenerbahçe Spor Kulübü'ne Hizmet Veren En İyi Kadın Sporcular ödülüne layık görüldü.


Yılmaz Sazak Uluslararası atletizm yarışmasında 100 metre Yıldız Bayanlar Türkiye rekorunun sahibi oldu. Yine milli takım forması altında katıldığı Balkan Şampiyonası'nda 400 metre şampiyonu oldu. Beyrut'ta yapılan Gençlik Olimpiyatları'nda 200 metrede genç olimpiyat 3.'sü oldu. Senelerce üst üste 100, 200, 300 ve 400 metrede kendi yaş kategorisinde Türkiye Şampiyonu ve Türkiye rekortmeni oldu. Şu anda profesyonel hayatına kişisel antrenör olarak devam ediyor.
 

Survivor 21. bölüm ne zaman? Survivor 21. bölüm tanıtımı


Survivor yeni bölüm olan Survivor 21. bölümü 9 Mart 2019 Cumartesi günü yayınlanacak. Ecem Onaran'ın adaya veda etmesinin ardından Türk takımı yeni haftada dokunulmazlık oyunlarına daha fazla motive olarak üst üste 2 hafta yarışmacı kaybettikten sonra bu kez Yunan takımından bir yarışmacıyı göndermenin peşinde. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 21. bölüm fragman bilgilerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

FRAGMAN BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN>>>

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!