comScore

Survivor 2019 yarışmacıları belli oldu mu? Survivor yarışmacıları kimler? Survivor 2019 adayları

11 Ocak 2019, Cuma 10:10
Survivor 2019 yarışmacıları belli oldu mu? Survivor yarışmacıları kimler? Survivor 2019 adayları

2019 Survivor Türkiye - Yunanistan yarışmacıları belli oldu mu? 2019 Survivor yarışmacıları belli oldu. Nefes kesecek Survivor yarışmacılarını sizler için derledik.

2019 Survivor Türkiye - Yunanistan yarışmacıları belli oldu. Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor bu sezon da nefesleri kesecek. Survivor Türkiye - Yunanistan yarışmacıları ise belli oldu. Acun Ilıcalı 2019 Survivor yarışması hakkında flaş bir açıklamada bulundu. Acun Ilıcalı yarışmacıları açıkladı. 2019 Survivor hayranları internet ortamında yarışmacıları araştırmaya başladı. 2019 Survivor yarışmacıları belli oldu mu? 2019 Survivor yarışmacıları kimler? Detaylar haberimizde.


Survivor yarışmacıları belli oldu mu? 2019 Survivor yarışmacıları kim?


Survivor yarışması bu sezon da büyük nefes kesecek. Türkiye - Yunanistan şekilde olacak olan yarışmanın formatı büyük ilgi çekmeye başladı. Acun Ilıcalı program hakkında yaptığı açıklamada 'Bu sene, Türkiye - Yunanistan şekilde olacak. Şubat ayında başlayacak. Çok acayip yarışmacılar var. Olaya popüler yarışmacı gözü ile bakmayalım. İki takımda mermi gibi hayat mücadelesi verecek isimler var. İzleyenler pişman olmaz bu sene.'' dedi.

Acun Ilıcalı, 2019 Survivor Türkiye - Yunanistan yarışmasının yarışmacılarını da açıkladı. Büyük çekişmeye sahne olacak 2019 Survivor yarışmasının yarışmacıları şu şekilde açıklandı;


Seda Ocak
Büşra Yalçın
Müzeyyen Seren Bayülken
Atakan Işıktutan
Emin Günenç
Erdem Ekşioğlu
Emre Durak
Kader Karakaya
Buse Akar
Asil Cengiz
Kaan Kazgan
Özgür Özdemir
Azim Kaan Güvenilir
Okay Köksal
Hikmet Tuğsuz
Ecem Onaran
Halim Baydur
Sami Levi
Melisa Emirbayer
Yusuf Karakaya
Serpil Uzunçavdar
Sinem Kılıç
Burak Yurdugör
Sıla Rümeysa Ölçek
Simge Olçun
Begüm Güven
Bora Edin
Sude Burcu


Survivor ne zaman başlayacak? 2019 Survivor yarışması başlama tarihi


2019 Survivor Türkiye - Yunanistan yarışmasının başlama tarihi açıklandı. Acun Ilıcalı yaptığı açıklama ile yarışmanın tarihini belirledi. 2019 Survivor yarışması 2 Şubat 2019 tarihinde TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)