comScore

Survivor 2018'de kim elendi? (29 Haziran 2018 Cuma) - Survivor Kıbrıs finalinde kim gitti? Survivor 2018 finale kim kaldı? (Survivor son bölüm İZLE - 29 Haziran 2018 Cumartesi)

30 Haziran 2018, Cumartesi 00:41
Survivor 2018'de kim elendi? (29 Haziran 2018 Cuma) - Survivor Kıbrıs finalinde kim gitti? Survivor 2018 finale kim kaldı? (Survivor son bölüm İZLE - 29 Haziran 2018 Cumartesi)

Survivor'da Kıbrıs finalinde elenen yarışmacılar belli oldu. Survivor 2018 kim elendi? Survivor'da Kıbrıs finaline hangi yarışmacılar kaldı? sorularının yanıtları belli oldu. Survivor son bölüm olan Survivor Kıbrıs finalinin özeti ve Survivor'da kim elendi? sorusuna yanıt bulmak için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor'da kim elendi? Survivor son bölüm olan Survivor Kıbrıs finali canlı yayında elenen yarışmacı belli oldu. Survivor'da koca bir sezonun sonunda finale kalan 6 yarışmacı belli oldu. 6 yarışmacı arasında Adem, Nagihan, Damla ve Turabi Kuzey Kıbrıs'taki canlı yayında SMS'e çıktıklar. Canlı yayında elenen yarışmacılar belli oldu. Survivor 2018'de kim elendi? Survivor 2018'de Kıbrıs finalinde hangi yarışmacının elendiğini merak edenler için Survivor son bölümü izlemeyenler için Survivor son bölümde yaşananlara dair bir özet geçelim. 


Survivor Kıbrıs finalinde kim elendi? (Survivor 30 Haziran 2018 Cumartesi büyük finale hangi yarışmacılar kaldı?


Survivor'da Kuzey Kıbrıs'taki çeyrek finalde sezon başından bu yana elenen yarışmacılar da geldi. Merve Aydın ise annesinin rahatsızlığı nedeniyle finalde yer alamadı. Yarı finalde elenen yarışmacılar tek tek söz aldı ve gecenin sonunda 4'lü finale kalan yarışmacılar belli oldu. Saat 24:00'te sona eren oylamanın ardından Acun Ilıcalı büyük finale kalan 2 yarışmacıyı açıkladı. Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklamanın ardından Survivor'da kim elendi? sorusu da yanıt buldu. 
Survivor son bölüm olan Survivor Kuzey Kıbrıs çeyrek finaline Turabi - Hakan tartışması damga vurdu. Turabi - Hakan tartışması esnasında söz hakkı alan Hakan'ın, Turabi için "Artistik jimnastik gerçekleştiremeyen Turabi, belki jimnastiği yapamadı ama artistlik" kaldı. sözleri geceye damga vurdu. Acun Ilıcalı'nın da araya girererek Turabi'yi uyarması sonrasında ortam kısa süre gerildi. Turabi hayranları ve Survivor severler ise Artistik Jimastik'in nasıl bir spor olduğunu merak etmeye başladı. 
Survivor son bölüm Kuzey Kıbrıs'taki yarı final heyecanında Acun Ilıcalı büyük finale kalan yarışmacıları açıkladı. Oylama bittikten sonra sırasız olarak Acun Ilıcalı büyük finale kalan yarışmacıları söyledi. İlk finalist Adem Kılıççı oldu. Diğer finalist ise Nagihan Karadere oldu. Damla ve Turabi ise Survivor'da elenen yarışmacılar oldu. 


 

Turabi Çamkıran kimdir?


Survivor Turabi Çamkıran, 1986 Mersin Erdemli'de dünyaya geldi. Çocukluğu Mersin'de geçti. Lise öğrenimini de Mersin'de tamamladı. Lise yıllarında Break Dansa merak salan Turabi bu yeteneğini geliştirmek için Güzel sanatlar bölümüne kaydoldu. Mersin üniversitesi güzel sanatlar bölümünden mezun oldu. Survivor Turabi Çamkıran'ın hayatının en önemli parçasını bir çeşit savunma sporu olan Muay Thai oluşturuyor.


Damla Can kimdir?


Survivor 2018'de Damla Can All Star takımında başladığı mücadelesini Gönüllüler takımında tamamladı. Damla Can, 2016 sezonunun en başarılı kadınlarından biriydi. Damla Can, 1990 yılında İstanbul'da doğmuştur. Genç yaşlarından itibaren sporla ilgilenmeye başlayan Can, özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışmaktadır. Damla Can, 2016 yılındaki Survivor yarışmasında yer almıştır. Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri de veren Damla Can, aynı zamanda sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da dikkatleri üzerine topluyor. 2016 yılındaki Survivor yarışmasında finale kalan Damla Can, finalde kaybetmişti.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)