comScore

Survivor 2018 finali saat kaçta? Survivor finali İZLE

30 Haziran 2018, Cumartesi 15:50
Survivor 2018 finali saat kaçta? Survivor finali İZLE

Survivor finali ne zaman? Büyük bir heyecana sahip olan Survivor 2018 yarışmasında sona gelindi. Ünlüler ve Gönüllülerden kalan yarışmacıların Kıbrıs'ta yarışacağı final müsabakası ne zaman yapılacak? TV8 ekranlarında Survivor Ekstra programına katılan Acun Ilıcalı merak edilen Survivor 2018 finalinin ne zaman ve nerede yapılacağını resmen açıkladı. Survivor izleyen seyircilerin merak ettiği cevap haberimizde.

FutbolArena - TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasında sona gelindi. Büyük bir heyecan ile devam eden Survivor yarışmasının finali Kıbrıs'ta gerçekleştirilecek. Acun Ilıcalı merakla beklenen Survivor yarışması ile ilgili bilgileri izleyenleri ile aktardı. İşte Survivor 2018 final tarihi haberimizde.


Survivor 2018 finali ne zaman olacak? Survivor finali hangi ülkede olacak?


TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışması finale doğru gidiyor. Büyük bir heyecan ile aylardır Dominik'te yarışan yarışmacılar finale doğru emin adımlarla ilerliyor. Geçtiğimiz yıllarda Kıbrıs'ta yapılan finaller bu kez nerede yapılacak? Acun Ilıcalı finalin 30 Haziran günü yapılacağını açıklamıştı. Survivor 2018 yarışmasının finali ise her zaman olduğu gibi yine Kıbrıs'ta gerçekleştirilecek. 


Survivor 2018 ödülü ne olacak? Survivor'da geçen sene ödül neydi?


Survivor'da 2018 programının ödülü ne olacak? Survivor'ı kazanana ne ödül verilecek?  Survivor'da geçtiğimiz yıl yarışmayı kazanan yarışmacıya 500 bin TL para ödülü verildiği açıklanmıştı. Survivor 2018'in 29 Haziran'da yapılacak finalinde yine aynı rakamın verilmesi bekleniyor.


ACUN ILICALI SURVİVOR FİNALİ AÇIKLAMASI İZLE!


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)