comScore

Survivor 2018 final bölümü İZLE - (30 Haziran 2018 Cumartesi) - Survivor'ı kim kazandı? - Survivor 2018 son bölüm Kıbrıs finali 30 Haziran İZLE

01 Temmuz 2018, Pazar 00:53
Survivor 2018 final bölümü İZLE - (30 Haziran 2018 Cumartesi) - Survivor'ı kim kazandı? - Survivor 2018 son bölüm Kıbrıs finali 30 Haziran İZLE

Survivor 2018 son bölümü olan Survivor 2018 final bölümünü izlemeyenler için Survivor 2018 şampiyonu ve Survivor son bölüm olan Survivor 2018 final bölümünü izlemek için detaylar haberimizde. Survivor 2018'de kim şampiyon oldu? sorusunun yanıtı belli oldu. Survivor 2018'de final bölümünü izlemek ve Survivor final bölüm özeti haberimizin devamında. 

FutbolArena - Survivor 2018 şampiyonu belli oldu! Survivor 2018 final bölümünü izleyemeyenler için Survivor son bölüm olan Survivor final bölümünün özetini haberimizde derledik. Survivor 2018'in şampiyonu belli oldu. Survivor 2018 şampiyonunu öğrenmek ve Survivor 2018 finalinde neler yaşandığına dair tüm bilgiler haberimizin devamında. 
 

Survivor final bölümü özeti (Survivor son bölüm 30 Temmuz 2018 Cumartesi)


Survivor'da koca bir sezonun ardından finalistler belli oldu. Yarı finalde Damla ile Turabi'nin yarışmaya veda etmesinin ardından Adem ve Nagihan, finale yükselen yarışmacılar oldu. Büyük final ise bu kez farklı bir formatta gerçekleşti. Daha önceden Kıbrıs vizesini alan yarışmacılar Hilmicem ile Anıl'ın yanına Adem ile Nagihan geldi. Survivor finalinde ise 4 yarışmacı Hilmicem, Anıl, Adem ve Nagihan arasından ilk elenen yarışmacı belli oldu. Acun Ilıcalı ilk elenen yarışmacının Hilmicem olduğunu açıkladı. Hilmicem, 4'lü finale veda etmesinin ardından her şeye rağmen burada olmanın güzel bir duygu olduğunu ve güzel bir Survivor sezonu geçirdiğini, gönül isterdi ki şampiyon olayım ama kısmet değilmiş ifadelerini kullandı. 

İKİNCİ ELENEN YARIŞMACI ANIL OLDU

Hilmicem'in ardından Survivor büyük finalde son 2'ye kalamayan diğer yarışmacı ise Anıl oldu. Gönüllüler takımından son kalan yarışmacı Anıl, vedasının ardından şu ifadeleri kullandı:

Öncelikle herkese teşekkür ediyorum. Buraya gelirken amacım, aileme layık bir evlat ve beni destekleyenleri mahçup etmemekti. Destekleyen, desteklemeyen herkese teşekkür ediyorum. Eğer insanlar beni kardeşleri ve evlatları gibi görebildiyse, ben kendim şampiyon olmuşumdur zaten. Neden sizi alalım diye sormuştunuz bana. Ben de şöyle bir cevap vermiştim: Neler yapabileceğimi ve nasıl bir insan olduğumu Türkiye'ye göstermek istiyorum dedim. Çok sinirlendiğim anlar oldu ama frenledim hep kendimi. İnsan kaybetmek çok kolay ama kazanmak, kötü söz söyleyecekken kendinizi durdurmak daha zordur. Hayatımda her zaman zorluklarla bir şeyler elde ettim. Adem ve Nagihan da şampiyonluğu hak ediyor. Kimin şampiyon olacağını bekleyip göreceğiz. 

ACUN'UN AÇIKLAMALARI

Adem sen değerli bir sporcusun. Ülkemiz için de değerli bir sporcusun. İkiniz de ülkemizi başarıyla temsil etmiş, iki değerli sporcusun. Allah vergisi yeteneklerinizi güzel şekilde kullanıp ülkenizi temsil ettiniz. Onun dışında sporculuğunuzla seyircimiz aranızdaki bağı kullanmayı başardınız. Bu da çok önemli bir başarı. Seyircilerimiz ikinizi çok sevdi ve buraya taşıdı. Kim kazanırsa, kaybederse benim için önemli değil. Bu sporculuğun üzerine çok çok zor bir şey ve bunu başardığınız için ikinizi de gönülden kutluyorum. 

Survivor 2018 şampiyonu Adem Kılıççı oldu. Adem Kılıççı şampiyonluğun ardından şu ifadeleri kullandı:

Herkesten Allah razı olsun. Bana oy gönderen, dua eden herkesten Allah razı olsun. Bu şampiyonluk benim için çok önemliydi. Bu şampiyonluğu bizimle beraber Dominik'te çile çeken ve hayatını kaybeden Alper kardeşime, ailesine armağan ediyorum. Biz şu anda hayatımıza devam ediyoruz bir şekilde. Bir amacımız ve yaşam kaynağımız var. Alper'in ise yaşam kaynağı bitti. İnşallah bir nebze olsun yüreklerini dindirmiştir. Alper'e bu şampiyonluğu armağan ediyorum. Bunu ben başarmadım. Beni sevenlerim başardı. Hepsinden Allah razı olsun. Bu hikaye çok güzel tamamlandı. 


Adem Kılıççı kimdir?


Adem Kılıççı, 5 Mart 1986 yılında Ağrı'da dünyaya geldi. Kılıççı'nın boyu 1.89 olup, spora karşı merakı küçük yaşlarda başlamıştır. İstanbul'a gelen Kılıççı, Fenerbahçe altyapısında ‘boks' alanında kendini geliştirmiştir. Başarıları ise; 2004 yılında Dünya Boks Şampiyonu'nda gümüş madalya, 2007 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde yapılan Dünya Amatör Boks Şampiyonası'nda bronz madalya, 2009 yılında yapılan Akdeniz Oyunlarında gümüş madalya, 2013 yılında Akdeniz Oyunlarında altın madalya kazandı.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)