comScore

Survivor 2017 ne zaman başlayacak? Survivor 2017 ünlüler kadrosu

31 Aralık 2016, Cumartesi 11:19
Survivor 2017 ne zaman başlayacak? Survivor 2017 ünlüler kadrosu

Survivor 2017'de yarışacak ünlü isimler belli oldu. Survivor 2017'nin ne zaman başlayacağı ve Survivor 2017'da hangi yarışmacıların olacağıyla ilgili detaylar haberimizde.

FutbolArena - Ekranların ilgiyle takip edilen yarışma programlarının başında gelen Survivor'ın 2017 sezonunda yarışacak ünlü isimlerin tamamı açıklandı. Survivor 2017'de yarışacak ünlü isimler kimler? Survivor 2017'nin başlama tarihiyle ilgili son bilgiler haberimizde yer alıyor.
 

Survivor 2017 ünlüler kadrosu -  Acun Ilıcalı'nın açıkladığı ünlüler


Survivor 2017'de yarışacak ünlü isimler belli oldu. Programın yapımcısı ve sunucusu olan Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla Survivor 2017'de yarışacak isimleri bir bir açıklıyor. Survivor 2017'de bu sezon eski futbolcuların yer alması dikkat çekti. Programın ünlüler takımında yer alacak isimler arasında ilk açıklanan kişi oyuncu Furkan Kızılay oldu. Çocuklar Duymasın dizisinde Havuç karakteriyle ünlenen Furkan Kızılay, Survivor 2017'de yarışacak.

Yarışmada Beşiktaş'ın eski futbolcularından İlhan Mansız da yer alacak. Acun Ilıcalı, eski milli golcünün Survivor programında yarışacağını resmen açıkladı. Acun Ilıcalı, Fenerbahçe'nin eski golcüsü Serhat Akın'ın da Survivor 2017'de yarışacağını duyurdu. 
Survivor 2017'de ünlüler takımında yarışacak diğer isimlerden de 3 tanesi resmen açıklandı. Şarkıcı Tarık Mengüç, DJ Berna Öztürk ve oyuncu Seda Demir'in de Survivor 2017'de yarışacağı açıklandı.

Acın Ilıcalı yaptığı açıklamayla ünlüler takımında yarışacak diğer isimleri de açıkladı. Survivor 2017 ünlüler takımında "Çılgın" lakabıyla tanınan şarkıcı Sedat Kapurtu, Milli atletler Sema Apak ve Pınar Saka, Milli boksör Adem Kılıççı, Dünya Serbest Dalık rekortmeni Şahika Ercümen ve Dünya Kick Boks Şampiyonu Sabriye Şengül yer alacak.
 

Survivor Tarık Megüç kimdir?


Survivor 2017 yarışmacısı Tarık Mengüç 17 Ocak 1969 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Şarkıcı ve söz yazarı olan Tarık Mengüç, Şakşuka isimli şarkısı ile milyonlara kendini duyurdu.

Daha önce, Sibel Can'a “Hey Adamım”, Seda Sayan'a “Ben Sana Demedim mi”, Davut Güloğlu'na “Katula Katula”, Çılgın Sedat, Betül Çağlar, Ayça Tekindor'a “Degaje” gibi birçok ünlü isme bestesini veren Tarık Mengüç ‘sanatsal' şarkılar yaptığını söylüyor. En son bestesi “Yıkılıyor” Madonna Ayça'nın albümünde çıkış parçası olarak yer almaktadır.


Survivor ünlüler takımında yarışacak Berna Öztürk kimdir?


Survivor 2017 yarışmacısı Berna Öztürk 28 Nisan 1983'de İstanbul'da doğdu. F.M.V. Özel Ayazağa Işık Lisesi'nde ortaöğretimini tamamlayan Berna Öztürk, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü mezunudur. İngilizce, İspanyolca ve Almanca bilen Survivor yarışmacısı, birçok spor dalıyla ilgilenmektedir.

Kiteboard (IKO Uluslararası Eğitmen - Türkiye Yelken Federasyonu Eğitmen - Freestyle Türkiye İkinciliği), Hentbol (lisanslı/Sarıyer Spor Kulübü), Wake-board (lisanslı/Hip-Notics), Tenis, Voleybol ve Wing - Chun gibi spor dalları ile ilgilenen Berna Öztürk, DJ olarak tanınmaktadır.
 

Survivor yarışmacısı Seda Demir kimdir?


Survivor 2017 yarışmacısı Seda Demir 8 Mart 1983 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Türk dizi ve sinema oyuncusu olan Seda Demir, 2007 ve 2010 yılları arasında rol aldığı Yaprak Dökümü dizisindeki Sedef rolüyle tanınır.

Seda Demir ilk dizi deneyimini Yaprak Dökümü dizisindeki Sedef rolüyle yaptı. Dizi sona erdikten sonra 2011 yılında Yıldız Masalı dizisinde Sude karakterini canlandırdı. Kısa bir süre ekranlara ara verdi 2013 yılında İntikam dizisinde Sude karakteri ile ekranlara geri döndü. Ardından 2014 yılında Beyaz Karanfil dizisinde Elif karakterini canlandırdı. İlk sinema deneyimini 2015 yılında Evlenmeden Olmaz filminde Ayşe karakteriyle yaşadı.


 

Survivor ne zaman? Survivor 2017 ünlüler kadrosu ve başlama tarihi


Survivor 2017'de daha önce oyuncu Furkan Kızılay ve İlhan Mansız'ın katılacağı resmen açıklanmıştı. Acun Ilıcalı'nın açıkladığı 3. isim Serhat Akın oldu. Survivor 2017'de şarkıcı Tarık Mengüç, oyuncu Seda Demir ve DJ Berna Öztürk'ün de yarışacağı açıklandı. Acın Ilıcalı yaptığı açıklamayla ünlüler takımında yarışacak diğer isimleri de açıkladı. Survivor 2017 ünlüler takımında "Çılgın" lakabıyla tanınan şarkıcı Sedat Kapurtu, Milli atletler Sema Apak ve Pınar Saka, Milli boksör Adem Kılıççı, Dünya Serbest Dalık rekortmeni Şahika Ercümen ve Dünya Kick Boks Şampiyonu Sabriye Şengül yer alacak.

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye programında yaptığı açıklamada Survivor 2017'nin 21 Ocak 2017 Cumartesi tarihinde başlayacağını duyurdu. 
 


BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!