comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Survivor 2017 İlhan Mansız şov! Beşiktaş'a Kartal mesajı verdi

21 Şubat 2017, Salı 18:27
Survivor 2017 İlhan Mansız şov! Beşiktaş'a Kartal mesajı verdi

Survivor 2017 Ünlüler takımının yıldız isimlerinden eski Beşiktaşlı ve milli futbolcu İlhan Mansız sergilediği performansla adada fırtına gibi esmeye devam ediyor. Survivor 2017 son dakika haberleri ve İlhan Mansız'ın kazandığı oyunlarla ilgili gelişmeleri derledik. 

FutbolArena - TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı olan Survivor 2017'de 20 Şubat Pazartesi günü yayınlanan yeni bölüm nefesleri kesti. Son yılların en zorlu şartlarının uygulandığı Survivor 2017'ye geçtiğimiz günlerde Eser West'in açlık krizlerine daha fazla dayanamaması üzerine kendi isteğiyle yarışmadan ayrılması damga vurmuştu.

Survivor 2017 Ünlüler ile Gönüllüler takımları 20 Şubat Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümde ödül oyununda karşı karşıya geldi. Ünlüler takımının yıldız isimlerinden eski Beşiktaşlı ve milli futbolcu İlhan Mansız, son haftalardaki yüksek performansını ödül oyununda da sürdürmeye devam etti. 
 

Survivor 20 Şubat Pazartesi ödül oyununu kim kazandı?


TV8'de yayınlanan Survivor 2017'nin 20 Şubat Pazartesi günü ödül oyunu adeta nefesleri kesti. Ünlüler ve Gönüllüler takımının mücadele ettiği ödül oyununda kazanan takım 3 adet çift kişilik yatak kazanacaktı. Ünlüler takımında ilk turda erkeklerde İlhan Mansız, Çılgın Sedat ve Adem Kılıççı mücadele ederken, kızlarda ise Sema Apak ve Pınar saka mücadele etti. 


İLHAN MANSIZ ŞOV VARDI

Erkeklerde Adem Kılıççı ve Çılgın Sedat toplamda 3 oyun kaybederken, İlhan Mansız ise Volkan ve Anıl'a karşı oynadığı 2 oyunu da kazanmayı başardı. Kızlarda ise Sema Apak ve Pınar Saka çıktığı oyunlarda galip gelerek ünlüler ilk turu kazanmayı başardı. İkinci turda ise Şahika 2'de 2, Sabriye 2'de 1 yaparken, diğer 2 puan Tarık Mengüç ve Furkan Kızılay'dan geldi. Ünlüler takımı böylelikle 20 Şubat Pazartesi günü oynanan ödül oyununu final turuna kalmadan 2-0 kazanarak büyük bir moral yakaladı. 
 

Survivor 20 Şubat Pazartesi Erkekler Sembol oyununu kim kazandı?


Survivor 2017'de Kıbrıs finali ve Birleşme Partisine önceden katılmakla ilgili olarak son derece büyük önem taşıyan Sembol oyununda 20 Şubat Pazartesi günü Ünlüler ve Gönüllüler arasında erkek yarışmacılar karşı karşıya geldi. Ünlülerde finale kalan isim İlhan Mansız olurken, diğer finalist ise gönüllülerden Volkan oldu. İki oyunlu final müsabakasını Volkan kazanmayı başarken, böylelikle gönüllüler takımı ilk kez bir sembol oyununda galip geldi. 

HAFTANIN PERFORMANS LİSTESİNDE İLHAN MANSIZ 1. SIRADA

Acun Ilıcalı'nın bu yıl yeni bir format getirdiği ve her hafta erkekler ve kızlarda en iyi performans sergileyen yarışmacılara ödül verileceği açıkladığı yarışmada 5. haftanın 4. gününde Erkeklerde puan sıralamasında 19 puanla ilk sırada İlhan Mansız yer alıyor. 2 hafta önce 2. sırayı alan İlhan Mansız, geçen haftayı 3. sırada kapatmıştı ve bu haftanın son günü öncesinde ilk sıradaki yerini korumayı başardı. 
 

Survivor 2017 21 Şubat Pazartesi Ünlülerde kim elendi?


Survivor 2017'de bu hafta yine bir veda yaşanacak. Cumartesi ve Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyunlarını kaybeden ünlülerde ilk adaylar Çılgın Sedat ile Sabriye olmuştu. İkinci dokunulmazlığının kaybedilmesinin ardından konseyden Berna Öztürk'ün ismi çıkarken, bireysel dokunulmazlığı kazanan Furkan Kızılay ise dördüncü isim olarak Şahika'yı seçti. Yapılan anketlerde ise bu 4 yarışmacı arasında en az oyu alan isim Berna Öztürk oldu. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)