comScore
1 / 20

Survivor 2017 boksör Sabriye Şengül kimdir?

Survivor 2017 boksör Sabriye Şengül kimdir?
FutbolArena - Survivor 2017’ye sayılı günler kala ünlüler takımında yarışacak olan Sabriye Şengül dikkat çekiyor. Survivor 2017 ünlüler takımında yarışacak olan Sabriye Şengül kimdir? Boksör Sabriye Şengül’ün Survivor 2017 yarışmasında yarışacağı Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Survivor 2017’nin iddialı yarışmacılarından biri olan boksör Sabriye Şengül, Instagram’da yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor.
 

Survivor Sabriye Şengül kaç yaşında?


Survivor 2017 ünlüler takımında yer alacak olan İlhan Mansız, Serhat Akın, Çılgın Sedat gibi isimlerin yanında boksör Sabriye Şengül de dikkat çekiyor. Peki Sabriye Şengül kimdir? Survivor Sabriye Şengül kaç yaşında?
 

Survivor Sabriye Şengül nereli?


1988 Trabzon doğumlu Sabriye Şengül, Survivor 2017’de dikkat çeken yarışmacılardan biri olacak. Türkiye’nin en iyi kickboskçuları arasında yer alan Sabriye Şengül, bugüne kadar 2 kez Türkiye şampiyonu ve 1 kez K! Dünya Karması şampiyonluğu yaşadı.

Survivor 2017 ünlüler tanıtım videosunda Sabriye Şengül, "Survivor’da bir savaşçıya ihtiyaç vardı, ben geldim" ifadeleriyle dikkat çekiyor.

Sabriye Şengül hayatı boyunca sporun kendisi açısından önemli olduğunu ifade ederek, "Önceleri hentbol oynuyordum. Hırslı, mücadeleci ve pes etmeyen bir yapım var. Antrenmanlarda ve maçlarda bu yapımdan dolayı sertleştiğim oldu. Hocalarım, ’Sabriye hentbolcular bize lazım. Sen boks ile uğraş’ deyince neden olmasın dedim. Boksta ve Kickboskta 3 Türkiyeşampiyonluğum var. Uluslararası boks şampiyonluğum ve K1 Dünya Karması şampiyonluğum bulunuyor." ifadelerini kullandı.
 

Survivor 2017 ne zaman başlıyor?


Sabriye Şengül’ün yarışacağı Survivor 2017 21 Ocak Cumartesi günü ekranlara gelecek.
 

Survivor 2017 ünlüler takımı


İlhan Mansız, Adem Kılıççı, Serhat Akın, Berna Öztürk, Sedat Kapurtu, Furkan Kızılay, Seda Demir, Tarık Mengüç, Sema Apak, Pınar Saka, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül