comScore

Survivor 2017 Acun Ilıcalı'ya Serhat Akın tepkisi! Olay fotoğraf sosyal medyayı salladı

09 Mart 2017, Perşembe 17:52
Survivor 2017 Acun Ilıcalı'ya Serhat Akın tepkisi! Olay fotoğraf sosyal medyayı salladı

Survivor 2017 yarışmacılarından Serhat Akın ile ilgili sosyal medyada dolaşan bir capsin TV 8.5'te Survivor Ekstra programına konu olması Serhat Akın hayranlarını adeta çılgına çevirdi. 

FutbolArena - TV8'de yayınlanan ve her geçen hafta heyecan seviyesi artan Survivor 2017'de yarışmacılar zor koşullar altında mücadelesine devam ediyor. 

Survivor 2017'ye son haftalarda özellikle ünlüler takımındaki kavgalar damga vururken, Adem Kılıççı ve Serhat Akın arasındaki gerilim ise sosyal medyada fan grupları arasında çatışmalara da neden oldu. Destekledikleri yarışmacıları savunan fan grupları arasında sosyla medyada karşıt görüşteki yarışmacılar arasında hazırlanan capsler TV 8.5'te yayınlanan Survivor Ekstra programına da dahil olunca Survivor 2017 izleyicilerinden büyük tepki geldi. 


Survivor 2017 Serhat Akın - Adem Kılıççı kavgası


Survivor 2017'de geçtiğimiz Salı günü oynanan bireysel sembol oyunu sonrası Adem Kılıççı takım arkadaşı Sabriye'nin finalde Sema'ya kaybettiği oyun sonrasında Fatih ve Çılgın Sedat hakkında "Bir gözleme için Sabriye yerine Sema'yı destekliyorsunuz. Çünkü sizi ödüle götürecek. Sabriye kazansaydı götürmeyecekti. Bu kadar onursuz olunmaz." sözleri büyük olaylara sebep oldu. Adem Kılıççı'nın bu sözlerinin ardından önce Fatih Hürkan, sonra da Serhat Akın'ın dahil olduğu kavgada oyun sahasında büyük bir gerilim yaşandı. Serhat Akın geçtiğimiz günlerde kendisine "Alman erkeği." diye hitap eden Adem'e büyük tepki gösterdi. 
 

Serhat Akın'ın Survivor kavgaları


Survivor 2017'de yaklaşık 3 hafta önce yaşadığı ağır sakatlık nedeniyle oyunlardan uzak kalan ve son dönemde yavaş yavaş parkurlara geri dönen Serhat Akın özellikle agresif tavırlarıyla dikkat çekerken, son dönemde adada Çılgın Sedat, oyun sahası ve teknede Sabriye ile Adem Kılıççı ile yaşadığı kavgalarda gündeme oturdu. 
 

Survivor 2017 Serhat Akın capsleri


Her yıl olduğu gibi Survivor'da izleyenleri güldürmek amacıyla sosyal medyada hazırlanan capsler TV8'de seçilerek zaman zaman yayına sunuluyor. Ancak Serhat Akın için hazırlanan photoshoplu "Kaynana fotoğrafı." Serhat Akın hayranları tarafından büyük tepk geçti. Bu capsin TV 8.5'te yayınlanan Survivor Ekstra programında yayınlanması ve konuk yorumcu Nihal Candan'ın alaycı bir ifadeyle gülmesi Serhat Akın hayranların büyük tepkisine neden oldu. 
ACUN ILICALI'YA ÇAĞRI BIRAKTILAR! "ÖZÜR DİLEYİN"

Serhat Akın hayranları Survivor Ekstra programında Serhat'ın photoshopla bir kaynana fotoğrafına monte edilip altına "Çenesine vuran." şeklinde hazırlanmış capse büyük tepki göstererek, "Bir milli değerle televizyonlarda alay ediyorsunuz. Serhat Akın'ın ailesinden özür dileyin." şeklinde sitemde bulundu."
İŞTE SOSYAL MEDYADAKİ BAZI TEPKİLER...

 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!