comScore

Survivor 2016 Haberleri: Survivor'da sigara içmek yasak mı?

11 Haziran 2016, Cumartesi 15:45
Survivor 2016 Haberleri: Survivor'da sigara içmek yasak mı?

Survivor programının yapımcısı ve sunucusu olan Acun Ilıcalı, adada sigara içilmesiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Survivor 2016'da sigara serbest mi?

FutbolArena - Ekranların ilgiyle takip edilen yarışması olan Survivor 2016'da geçtiğimiz haftalarda Gönüllüler takımında yer alan Damla adlı yarışmacının sigara içerken kameralara yakalanması gündem yaratmıştı. Bu görüntülerin ardından Survivor'da sigara içmek serbest mi? sorusu akıllara geldi.

Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu olan Acun Ilıcalı konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Acun, Survivor 2016'da sigara içmenin yasak olduğunu ve bu konuda yarışmacıları uyardıklarını söyledi. İşte Acun Ilıcalı'ya yöneltilen sorular ve yanıtları:
Sosyal medyada oyun sonuçlarını önceden öğreniyoruz ve bu da heyecanımızı kaçırıyor. Bu konuda önlem alamaz mısınız?

Cevap: Dünyanın her yerinde başarılı bir işten nemalanmaya çalışan fırsatçı ve art niyetli insanlar vardır, buna maalesef alıştık artık. Bizim ekibimizde 500 kişi çalışıyor. Ekip dışından, bir takım kötü niyetli insanlar bazı bilgileri içeriden bir şekilde öğrenip ticari amaçla kullanabiliyor. Bunun adı tabii ki hırsızlıktır.

Bu tip asalaklar her zaman olacaktır ama benden bir uyarı, bundan sonra o hesaplarda bol bol yalan okursunuz.
 

Survivor Damla sigaraya nasıl ulaştı?


Cevap: Oyun çekimlerinde Dominikli ve Arjantinli çekim ekipleri de bulunuyor. Yarışmacılar da çekim sırasında oyun alanında vakit geçiriyorlar. Survivor'da önceki senelerde de yarışmacıların aşırı derecede aç kalıp zorlandıkları ve oyun alanındaki çöpleri karıştırdıkları zamanlar oldu. Bu sene Nagihan, Efecan, Serkay ve İbrahim de benzer girişimlerde bulundular ve uyarıldılar. Damla ise 3-4 izmariti adaya taşımış ve içerken kameralara yakalandı. Bu olayda kendisi uyarıldı ve o da üzülüp özür diledi. Survivor'daki yarışmacıların ne kadar zor şartlarda yaşadıklarını bildiğim için bu konularda arkadaşlara çok sert uyarı yapmaya gerek duymuyorum. Sonuçta 4 ay aç kalıyorlar, 15-20 kilo veriyorlar, konuya biraz da insani yönden bakmak lazım bence.

Oyun sırasında Damla'nın sırtında neden mikrofon vardı?

Cevap: Durağan oyunlarda yarışmacıların sesini seyircilerimiz daha rahat duysun diye mikrofon takıyoruz. Bil Bakalım oyununda her yarışmacıda olduğu gibi Damla ve Atakan'da da mikrofon vardı. Bu konuya takılan arkadaşlar mikrofonla kulaklığı karıştırmış olabilirler.

FutbolArena haber turu (16 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.