comScore

Survivor 20 Haziran 2018 direkt finalist kim oldu? Survivor'da Kıbrıs finaline kim gitti? Survivor Adem - Survivor Nagihan finale kim gitti?

21 Haziran 2018, Perşembe 00:36
Survivor 20 Haziran 2018 direkt finalist kim oldu? Survivor'da Kıbrıs finaline kim gitti? Survivor Adem - Survivor Nagihan finale kim gitti?

Survivor son bölüm olan Survivor 105. bölümünde Kıbrıs sembol oyunu finali oynandı. 20 Haziran Survivor son bölümde direkt finalist kim oldu? Survivor'da Adem mi yoksa Nagihan mı Kıbrıs'a gitti? Survivor son bölüm olan Survivor 105. bölüm özeti haberimizde. 

FutbolArena - Survivor'da Kıbrıs'a kim gitti? Survivor 20 Haziran son bölümde direkt finalist kim oldu? Survivor son bölüm olan Survivor 104. bölümü izleyemeyenler Survivor son bölüm olan Survivor 104. bölümde Kıbrıs'a direkt giden finalist yarışmacıyı merak etti. Adem mi? Nagihan mı? İşte Survivor'da Kuzey Kıbrıs'taki finale direk giden yarışmacı. Öte yandan Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 105. bölüm fragman videosu ve Survivor yeni bölüm fragman özeti haberimizde. Survivor yeni bölüm fragmanına geçmeden önce Survivor son bölüm özetine göz atalım. 
 

Survivor 104. bölüm özeti (Survivor son bölüm dokunulmazlık ve Kıbrıs sembol finali oyunu 20 Haziran 2018 Çarşamba)


Survivor son bölüm olan Survivor 104. bölümünde günün ilk mücadelesinde Adem ile Nagihan sembol finalinde karşı karşıya geldi. Sembol oyununda erkeklerin birincisi Adem ile sembol oyununda kadınların birincisi olan Nagihan arasındaki mücadelenin kazananı belli oldu. Son haftalarda sergilediği başarılı performansla dikkat çeken Adem, Nagihan karşısında galip gelerek Kuzey Kıbrıs'taki büyük finali garantileyen ilk yarışmacı oldu. Adem, oyunu kazanmasının ardından kendisini sevenleri bu süreçte rahatlattığı ve onlara SMS yükü bindirmediği için mutlu olduğunu söyledi. Nagihan ise Adem'i tebrik ederek, bundan sonra diğer yol olan dokunulmazlık oyunlarını kazanarak Kıbrıs'a gitmek istediğini söyledi. 


 

Survivor 105. bölüm fragman (Survivor 21 Haziran 2018 Perşembe yeni bölüm tanıtımı)


Survivor yeni bölüm olan Survivor 105. bölümde yarışmacılar bireysel olarak yine güzel bir ödül oyununda karşı karşıya gelecek. Ödül oyununda Adem'in küçük bir sakatlığı korkuturken, Acun Ilıcalı Kıbrıs öncesi gergin olan yarışmacılara moral vermek amacıyla Kenan Doğulu'yu Dominik'e getirdi. 
FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.