comScore

Survivor 2 Mart 2019 son bölüm full tek parça İZLE (Survivor 17. bölüm dokunulmazlığı kim kazandı?) Survivor 17. bölüm 2 Mart 2019 Cumartesi İZLE

03 Mart 2019, Pazar 00:22
Survivor 2 Mart 2019 son bölüm full tek parça İZLE (Survivor 17. bölüm dokunulmazlığı kim kazandı?) Survivor 17. bölüm 2 Mart 2019 Cumartesi İZLE

Survivor'ın 2 Mart 2019 Cumartesi günü yeni bölümü TV8 ekranlarında yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 17. bölümü izlemek ve aynı zamanda Survivor 2019 son bölüm olan Survivor 17. bölümünde erzak ve dokunulmazlık oyunlarında yaşananlara ulaşmak için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm Survivor 17. bölümüyle ekranlara geldi. Survivor Türkiye - Yunanistan'ın 2 Mart 2019 tarihinde yayınlanan yeni bölümünde Türkiye ve Yunanistan takımları dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Dokunulmazlık oyununda önce Survivor son bölüm olan Survivor 17. bölümünde iki takım arasında erzak oyunu oynandı. Survivor son bölüm olan Survivor 17. bölümü izlemek için detaylar haberimizde. Ayrıca Survivor son bölüm dokunulmazlık oyunu kim kazandı? sorusunun yanıtları da belli oldu. 


Survivor 2 Mart 2019 Cumartesi erzak oyunu kim kazandı?


Survivor Türkiye Yunanistan takımları arasında oynanan erzak oyununda Yunan takımında özellikle kadınlar çok iyi performans sergiledi. Yunan takımı sahadan 10'a 6 galip ayrılarak erzak oyununun galibi oldu. Yunan takımının kazandığı 10 sayının 7'si kadınlardan geldi. Yunan takımının kadın yarışmacıları bundan önceki oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da yüksek performansını devam ettirdi.
 

Survivor 2 Mart 2019 son bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı?


Survivor son bölüm olan Survivor 17. bölümünde 2 Mart 2019 tarihinde TV'de yayınlanan yeni bölümde dokunulmazlık oyunu ise tam anlamıyla nefesler kesti. Yunanistan takımının baştan itibaren önde götürdüğü oyuna Türkiye, skoru 5'e getirdikten sorna Yunan takımı yeniden seri sayılar almaya başladı. Türk takımı Bora ile skoru 7-6'ya getirdikten sonra Elpida, Seda'yı yenerek skoru 8-6'ya getirdi. Geçtiğimiz hafta dokunulmazlık oyunlarında başarılı bir performans sergileyen Yunan takımı bu başarısını yine devam ettirdi. 8-6'dan sonra bu kez Türkiye üst üste sayıları alarak durumu 8-8'e getirdi. Oyun 10'a 8 Türkiye'nin üstünlüğüyle sona erdi. 

SABRİYE NELER SÖYLEMİŞTİ?

Survivor Türkiye takımına geçtiğimiz hafta katılan Sabriye ise dokunulmazlık öncesi yaptığı açıklamada, "İnşallah dokunulmazlığı kazanırız eğer kaybedersek de inşallah Hikmet gider ama daha gidecek o kadar adam var ki..." ifadelerini kullandı. 

ECEM'İN BÜYÜK TALİHSİZLİĞİ! TEKRAR SAKATLANDI

Survivor Türkiye takımın yarışmacılarından Ecem Onaran yaklaşık 20 gündür sakatlığı nedeniyle oyunlarda yer alamıyordu. Ecem, 20 günün ardından çıktığı dokunulmazlık oyununda tekrar sakatlandı ve büyük bir talihsizlik yaşadı. 


Survivor 2 Mart 2019 17. bölüm TV izle 


Survivor son bölüm olan Survivor 17. bölümünü izlemek isteyenler internet ortamında Survivor son bölüm full izle, Survivor 2 Mart son bölüm izle, Survivor 17. bölüm izle, Survivor 2019 2 Mart son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Survivor son bölümünde erzak oyununu izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!