comScore

Survivor 19 Şubat son bölüm full İZLE (Survivor 2018 son bölüm ödül oyununu kim kazandı? (Survivor'da 19 Şubat kim elendi?)

19 Şubat 2019, Salı 23:34
Survivor 19 Şubat son bölüm full İZLE (Survivor 2018 son bölüm ödül oyununu kim kazandı? (Survivor'da 19 Şubat kim elendi?)

Survivor 2019 son bölüm yayınlandı. Survivor'ın 19 Şubat'ta yayınlanan yeni bölümünde Survivor Türkiye - Yunanistan iki takım ödül oyununda karşı karşıya geldiler. Peki ödül oyununu kim kazandı? Survivor'da 19 Şubat son bölümde kim elendi? Survivor son bölümü full tek parça izlemek isteyenler için Survivor 2019 son bölümün özeti haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 12. bölüm yayınlandı. Survivor Türkiye - Yunanistan son bölüm olan 12. bölümünde Türkiye ile Yunanistan takımları ödül oyununda karşı karşıya geldi. Son derece çekişmeli geçen ödül oyununda Türk takımı müthiş bir geri dönüşe imza attı. Öte yandan Survivor son bölüm olan Survivor 12. bölümünde Yunan takımında ada konseyinde eleme gecesi yaşandı. Survivor son bölüm olan Survivor 12. bölümü izleyemeyenler için Survivor son bölümüne dair tüm gelişmeler haberimizde. 


Survivor 19 Şubat son bölüm ödül oyununu kim kazandı?


Survivor 19 Şubat 2019'da yayınlanan son bölümünde Survivor Türkiye - Yunanistan ödül oyununda iki takım karşı karşıya gedi. Yunanistan takımı oyunun başlarında daha üstün olan taraf olmasına rağmen Türk takımı son bölümde müthiş bir atağa geçerek sahadan 10'a 7 galip ayrıldı ve ödülün sahibi oldu. Ödül oyununda gelen galibiyetin ardından takımdaki buzlar da erimiş oldu böylelikle. Zira iletişim oyunundan sonra Türk takımı arasında gerginlik yaşanmıştı. 

TÜRK TAKIMINDA OYUN SONRASINDA NELER YAŞANDI? ACUN MÜDAHALE ETTİ

Bora: Benim için kıymetsiz ve değersiz 3 arkadaş için, insanların soluyacağı oksijeni ben hiç tüketmeyeyim.

Atakan: Takımı gerdiğimiz için özür dileriz ama biz oyun kazandık, aramızda konuşurken, Bora gülerek tepki verdi. Biz merak edebiliriz kimden mesaj geldiğini, dalga geçemez. 

Yusuf: Burada şartlar çok ağır, tansiyon yükselmesi çok normal. Şöyle bir durum var. Atakan ve Hikmet abi finale çıktığı zaman, Bora'nın ağzından 'Haydi Hikmet abi' sözü çıkana kadar ben Atakan'a 'Haydi Atakan' demedim. Tartışma neden çıktı? Atakan kazandıktan sonra ödüle sevinirken şöyle bir ses duydum. 'Yalandan gülmeyin abi' gibi... Yapılan şey ilk kez yapılmadı. İğne batırıp sessiz kalıyor. 
 

Survivor 19 Şubat son bölüm kim elendi? (Survivor son bölümde ada konseyi eleme gecesi)


Survivor Türkiye - Yunanistan'da bu hafta dokunulmazlık oyununu Türk takımı kazanırken, Yunan takımında eleme adayları belli olmuştu. Yunan takımının ada konseyinde yapılan oylama neticesinde Ioulieta, Spros ve Vasilis aday oldu. Ada konseyinde ise eleme gecesi sonrasında adaylar son bir kez daha konuştular. Survivor Türkiye - Yunanistan'a bu hafta veda eden yarışmacısı ise belli oldu. Elenen yarışmacı Ilueta oldu. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (27 Şubat 2020)