comScore

Survivor 19. bölüm tanıtımı İZLE - Survivor yeni bölüm tanıtımı İZLE (Survivor 4 Mart 2019 yeni bölüm tanıtım fragmanı İZLE)

04 Mart 2019, Pazartesi 00:35
Survivor 19. bölüm tanıtımı İZLE - Survivor yeni bölüm tanıtımı İZLE (Survivor 4 Mart 2019 yeni bölüm tanıtım fragmanı İZLE)

Survivor'ın 4 Mart 2019 Pazartesi günü yayınlanacak olan 19. bölüm fragmanını izlemek isteyener Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 19. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Survivor Türkiye - Yunanistan'da bu hafta yine nefesler kesilecek! 

FutbolArena - Survivor'da heyecan tüm hızıyla sürüyor. Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programlarından biri olan Survivor'ın 18. bölümü yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 18. bölümün yayınlanmasının ardından Survivor izleyicileri Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 19. bölüm fragmanını izlemek için araştırma yapmaya başladı. Önncesinde Survivor son bölüm olan Survivor 18. bölümünde neler yaşandığına göz atalım. 

Survivor'da eleme adayları kimler oldu? Survivor'da haftanın performans birincileri hangi yarışmacılar? Survivor 18. bölüm özeti ve Survivor son bölüme dair merak ettikleriniz burada. 
Survivor son bölüm olan Survivor 18. bölümünde ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Türk takımı, ikinci ve final dokunulmazlık oyunlarını kaybetti. Böylelikle bu hafta 3 eleme adayı da Türk takımından çıktı. Kızlarda bireysel sembolü kazanan ve performansıyla eleştirilen Melisa ise, kazandığı bireysel dokunulmazlığın ardından yaptığı açıklamada, "Bireysel dokunulmazlığı kazandım tabiki de mutluyum çünkü bu benim için bir ufak bir ışık oldu. Bora abi artık abi demiyorum. Bora çok sinsiymiş. Artık O'nun karakterinde O'na yaklaşacağım." dedi. 


 

Survivor son bölüm 3 Mart 2019 Pazar eleme adayları kimler oldu?


Final dokunulmazlık oyununu Türkiye kaybetti ve eleme adayları böylelikle Türk takımından çıktı. Bireysel dokunulmazlık oyununu kızlarda Melisa Emirbayer kazanırken, erkeklerde ise Yusuf Karakaya bireysel dokunulmazlığın sahibi oldu. Eleme adayları ise Ecem, Okay ve Hakan konseye çıktı. Ecem, Okay veya Hakan'dan biri bu hafta Survivor'a veda edecek. 
 

Survivor 19. bölüm fragman TV8 4 Mart 2019 Pazartesi


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor Türkiye - Yunanistan yarışmasının yeni bölüm fragmanı olan Survivor 19. bölüm fragmanında iki takım  yarışmacıları arasında kıyasıya mücadele yaşanacak. Öte yandan dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Türk takımında sinirler iyice gerildi. Geçtiğimi hafta Kaan'ın elendiği Türk takımından bu hafta bir yarışmacının daha eleneceği kesinleşti. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 19. bölüm fragmanına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"