comScore

Survivor 18 mart 28. bölüm tanıtımı İZLE - Survivor 18 Mart yeni bölüm fragmanı İZLE (Survivor 28. bölüm fragmanı 18 Mart Pazartesi İZLE)

18 Mart 2019, Pazartesi 00:51
Survivor 18 mart 28. bölüm tanıtımı İZLE - Survivor 18 Mart yeni bölüm fragmanı İZLE (Survivor 28. bölüm fragmanı 18 Mart Pazartesi İZLE)

Survivor'da bu hafta heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 28. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm tanıtımı olan Survivor 28. bölümü tanıtımı izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 27. bölüm yayınlandı. Survivor 27. bölümünde dokunulmazlık oyununu Yunanistan kazandı ve böylelikle haftanın eleme adayları Türkiye'den çıktı. Survivor son bölüm olan Survivor 27. bölümün yayınlanmasının ardından Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 28. bölüm fragmanı da ekranlara geldi. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 28. bölüm fragmanını izlemeden önce Survivor son bölüm olan Survivor 27. bölüm özetine göz atalım. 

 

Survivor 17 Mart 2019 Pazar 27. bölüm özeti


Survivor son bölüm olan Survivor 27. bölümünde Türkiye ve Yunanistan takımları arasında oynanan dokunulmazlık oyunları nefesleri kesti. İki takım da karşılıklı birer dokunulmazlık oyunu kazanınca finale uzadı. Final dokunulmazlık oyununda bilindiği üzere galip gelen takım takım haftanın kazananı olacaktı. Çekişmeli geçen final dokunulmazlık oyununun finalinde Dimitra, Seda'yı yenerek takımını galibiyete taşıdı ve haftanın dokunulmazlık oyununu böylelikle Yunanistan kazanmış oldu. 
Dokunulmazlık oyununu kaybeden Türk takımında oynanan bireysel dokunulmazlık oyununda ise Yusuf Karakaya erkeklerde sembolü kazanan isim oldu. Kadınlarda ise Büşra Yalçın bireysel dokunulmazlığı kazanmayı başardı.
 

Survivor 27. bölüm kimler eleme adayı oldu?


Survivor Türkiye - Yunanistan'da bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden Türk takımında ada konseyi gecesinde eleme adayları belli oldu. Bu hafta kural gereği kadın yarışmacıların isminin yazılamayacağı konseyde adı en fazla çıkan yarışmacılar Atakan, Hakan ve Bora oldu. Bu 3 yarışmacı arasından bir kişi adaya veda edecek.


 

Survivor 28. bölüm fragmanı TV8


Survivor 27. bölümünün yayınlanmasının ardından Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 28. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Aşağıdaki bağlantıdan Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 28. bölüm fragmanına ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (20 Ocak 2020)