comScore

Survivor 17 Şubat 2. bölüm full tek parça İZLE - Survivor 2. bölüm ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2020 yeni bölüm full İZLE

17 Şubat 2020, Pazartesi 23:45
Survivor 17 Şubat 2. bölüm full tek parça İZLE - Survivor 2. bölüm ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2020 yeni bölüm full İZLE

Survivor 2020 yeni sezon 2. bölüm yayınlandı. Survivor 2020 yeni sezon 17 Şubat Pazartesi günü yayınlanan 2. bölümünü full tek parça izlemek isteyenler için tüm detaylar haberimizde. Survivor 2. bölüm ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2. bölüm özeti ve Survivor 17 Şubat 2020 Pazartesi 2. bölüm full tek parça izle için gereken bilgiler haberimizin devamında. 

FutbolArena - Survivor 2020'de yeni sezon başladı. Survivor yeni sezon ilk bölümü 16 Şubat Pazar akşamı TV8'de ekranlara gelirken, 2. bölüm yayınlandı. Survivor 2020'de ilk eleme gecesi  18 Şubat Salı günü yaşanacak. Eleme dışında aynı zamanda sakatlık nedeniyle de adaya veda edecek isim de olacak. Survivor 2020 yeni sezonda heyecanı ise 2. bölümle devam etti. 

Survivor 2020'de 2. bölüm 17 Şubat Pazartesi günü ekranlara geldi. Survivor ünlüler gönüllüler formatında 2. bölümde yarışmacılar ödül oyununda karşı karşıya geldi. Survivor 2. bölümü izleyemeyenler için Survivor 17 Şubat Pazartesi 2. bölüm özeti ve Survivor yeni sezon 2. bölümü full tek parça izlemek için tüm detaylara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
Peki Survivor 1. bölümünde neler yaşandı? Dokunulmazlık ve ödül oyunlarının oynadığı Survivor yeni sezon 1. bölüm özeti şu şekilde:


Survivor 2020 1. bölüm özeti


Survivor 2020 yeni sezonu 16 Şubat Pazar günü itibariyle TV8'de başladı. Yıllardır fenomen haline gelen Survivor'da bu sezon yeniden ünlüler gönüllüler formatıyla start verildi. Birçok sporcu ve ünlü ismin yer aldığı Survivor 2020'de yeni sezonun ilk bölümünde birbirinden önemli oyunlar oynanırken, parkurda yarışmacılar büyük bir mücadele örneği gösterdi. Salı günü eleme yapılacak olan Survivor 2020'de 1. bölüme dair bilmeniz gerekenleri haberimizde derledik. İLK ÖDÜL BARAKA (ÇEKİÇ, İP, ÇİVİ)

Survivor ilk bölümlerinde klasik haline gelen baraka ödülünde ilk bölümde oyunu kazanan takım çekiç, ip ve çivinin sahibi olacak. 2 part halinde oynanan oyuna Ünlüler takımı damgasını vurdu. Ünlüler takımı 2 part halinde oynanan oyunu kazanırken ödülün sahibi oldu. 
 

Survivor 2. bölüm özeti 17 Şubat Pazatesi TV8


Survivor 2020 yeni sezon 2. bölümünde ise ünlüler ile gönüllüler ödül oyununda karşı karşıya geldi. Günün ilk ödül oyununda kazanan takım kişibaşı 3 yumurta ve erzak sahibi olacak. Son derece çekişmeli geçen oyun bayrak yarışına kazandı. İlk bölümde ödül oyunu ve dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı güldü. Gönüllüler takımında bayrak yarışında Meryem-Cemal ikilisi kazandı ve ödül gönüllüler takımının oldu. 

Günün diğer ikinci ödül oyununda ise kazanan takım nohut-pilav kazandı. Ünlüler takımı bu ödül oyununua iyi başladı ve üst üste sayılar aldı. Ancak üst üste sayıların ardından gönüllüler takımı geri dönüş yaptı ve oyunu 5-3 kazandı. Gönüllüler takımına son saniyeyi Fatma Günaydın getirdi ve gönüllüler oldu. 

ELEME ADAYI KİM OLMUŞTU?

Hatırlanacağı üzere Survivor 1. bölümde oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında oylama sonucunda Fatma eleme adayı oldu. 


Survivor 2020 17 Şubat Pazartesi 2. bölüm TV8 - İZLE


Survivor 2020 yeni sezon 2. bölümünü izleyemeyenler internet ortamında bölüm sonrasında Survivor 2. bölüm izle, Survivor 2. bölüm full izle, Survivor yeni sezon 2. bölüm full izle, Survivor 2020 17 şubat 2. bölüm full izle, Survivor 2020 yeni sezon 2. bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Survivor yeni sezon 2. bölümünü kaçıranlan, Survivor 2. bölümü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!