comScore

Survivor 17 Mayıs Gizem Kerimoğlu elendi - Survivor Gönüllüler Oy Sıralaması - Gizem Kerimoğlu kimdir?

17 Mayıs 2016, Salı 22:05
Survivor 17 Mayıs Gizem Kerimoğlu elendi - Survivor Gönüllüler Oy Sıralaması - Gizem Kerimoğlu kimdir?

Survivor 17 Mayıs 2016 SalıGönüllüler SMS sonuçları - Survivor'da Gizem Kerimoğlu Serkay Tütüncü ve Damla Can arasından kim elendi? Detaylar haberimizde. 

Survivor'da 17 Mayıs 2016 Salı akşamı yayınlanan konseyde Gönüllüler takımında kimin elendiği belli oldu.

Bu hafta oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler'de ilk aday Gizem Kerimoğlu olurken, bireysel dokunulmazlığı kazanan Gizem Memiç ikinci aday olarak Serkay'ı belirlemişti. İkinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler takımında son eleme adayı ise Damla Can oldu. 
 


Survivor 17 Mayıs 2016 Salı bölümü Gizem Kerimoğlu adaya veda eden isim oldu


Survivor'da Kıbrıs'a giden yolda birbirinden çekişmeleri oyunlar oynanırken, ünlüler takımı bu haftaki oyunlara damgalarını vurdu. Ezgi Avcı'nın elenmesinin ardından iki dokunulmazlığı da kazanan ünlüler takımı bu hafta kendilerini korumaya alırken, gönüllüler takımından bir veda yaşanacak. 
Öte yandan Ünlüler takımı Survivor'da 17 Mayıs Salı 2016 Salı günü yayınlanan bölümdeki ödül oyununu 10'a 3 gibi farklı bir skorla kazandı. Survivor 17 Mayıs Gönüllüler Oy Sıralaması


Gönüllüler takımında Serkay Tütüncü, Damla Can ve Gizem Kerimoğlu'nun elenme adayı olduğu bu haftada adaya kimin veda ettiği belli oldu. Survivor 17 Mayıs Salı günü SMS sonuçları TV8 yan ekranından açıklandı. 
 
 

Survivor'da 17 Mayıs adaya veda eden isim - Survivor Gönüllüler Oy Sıralaması - Gizem Kerimoğlu mu elendi? Damla Can, Serkay Tütüncü elenme adayı


Survivor 17 Mayıs 2016 Salı akşamı yayınlanan bölümünde gönüllüler adasından bir veda gerçekleşti. Serkay Tütüncü, Gizem Kerimoğlu ve Damla Can'ın aday olduğu konseyde SMS sıralamasında ilk sırayı Damla Can aldı. 

SMS sonuçları şu şekilde:

1) Damla Can
2) Serkay Tütüncü
3) Gizem Kerimoğlu


 

Survivor Gizem Kerimoğlu kimdir?


Survivor 2016'da 17 Mayıs 2016 Salı günü yayınlanan bölümünde adaya veda eden isim Gizem Kerimoğlu oldu. 30 Ekim 1988 İstanbul doğumlu olan Gizem Kerimoğlu, 2015 yılından beri Tiyatro Oyunculuğu eğitimi aldı. 2015 yılı sonlarından itibaren ise Akademi 35.5 Sanat Evi'nde Kamera önü oyunculuğu eğitimi almaya devam etmektedir. Bir erkek kardeşi olan Gizem Kerimoğlu aynı zamanda geçmişte profesyonel olarak futbol oynadı. Futbolu bıraktıktan sonra Tiyatro Oyunculuğu'na geçti. 
 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!