comScore

Survivor 16 Şubat Pazar 1. bölüm İZLE - Survivor 2020 yeni bölüm full tek parça İZLE (Survivor ilk bölüm 16 Şubat Pazar full tek parça İZLE)

16 Şubat 2020, Pazar 23:47
Survivor 16 Şubat Pazar 1. bölüm İZLE - Survivor 2020 yeni bölüm full tek parça İZLE (Survivor ilk bölüm 16 Şubat Pazar full tek parça İZLE)

Survivor 2020 yeni sezon başladı. Survivor 2020 yeni sezon 1. bölümü 16 Şubat 2020 Pazar günü TV8'de yayınlandı. Survivor yeni sezon 

FutbolArena - Survivor yeni sezon başladı. Survivor 2020 yeni sezonu 16 Şubat Pazar günü TV8'de başladı. Bu sezon yeniden Ünlüler - Gönüllüler formatıyla start veren Survivor'da yeni sezonun ilk bölümünde yarışmacılar sahaya çıktı. Survivor 1. bölümünü full tek parça izlemek için Survivor yeni sezon 1. bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapanlara yönelik Survivor 2020 1. bölüm özeti, Survivor yeni sezon yarışmacıları ve Survivor yeni sezonu yarışmacıları ve Survivor 2020 1. bölüme dair tüm detaylar haberimizin devamında. 
 

Survivor 2020 yeni sezon Ünlüler Gönüllüler yarışmacıları


Survivor Ünlüler takımı

Barış Murat Yağcı
Mert Öcal
Şaziye Üner
Uğur Pektaş
Sercan Yıldırım
Derya Can Göçen
Parviz Abdullayev
Aycan Yanaç
Elif Yıldırım Gören
Tuğba Melis Türk
Ersin Korkut


Survivor Gönüllüler Takımı

Yasin Obuz
Cemal San Canseven
Ceyhun Uzun
Evrim Keklik
Fatma Günaydın
Makbul Günaydın
Meryem Kasap
Nisa Bölükbaşı
Sadık Ardahan Uzkanbaş
Tayfun Erdoğan
Burak Yurdugör
 

Survivor 2020 1. bölüm özeti


Survivor 2020 yeni sezonu 16 Şubat Pazar günü itibariyle TV8'de başladı. Yıllardır fenomen haline gelen Survivor'da bu sezon yeniden ünlüler gönüllüler formatıyla start verildi. Birçok sporcu ve ünlü ismin yer aldığı Survivor 2020'de yeni sezonun ilk bölümünde birbirinden önemli oyunlar oynanırken, parkurda yarışmacılar büyük bir mücadele örneği gösterdi. Salı günü eleme yapılacak olan Survivor 2020'de 1. bölüme dair bilmeniz gerekenleri haberimizde derledik. 

İLK ÖDÜL BARAKA (ÇEKİÇ, İP, ÇİVİ)

Survivor ilk bölümlerinde klasik haline gelen baraka ödülünde ilk bölümde oyunu kazanan takım çekiç, ip ve çivinin sahibi olacak. 2 part halinde oynanan oyuna Ünlüler takımı damgasını vurdu. Ünlüler takımı 2 part halinde oynanan oyunu kazanırken ödülün sahibi oldu. 

Ödül sonrasında yapılan yorumlarda yarışmacılar şunları söyledi:

Yasin: "Ben Amazon orman çoçuğuyum her türlü ortama uyum sağlarım. Ama arkadaşlar benim gibi değil yok şuram ağrıdı, yok buram ağrıdı, midem bulandı, dizim ağrıdı ... survivor'a gelmişsin hiçbir şeyin etkilememesi lazım"

Burak: "Dün akşam şunu anladım ki bizim barakamız olmasa da oluyormuş ki karşı tarafa verilen malzemelerle de baraka yapabileceklerini düşünmüyorum"

DOKUNULMAZLIK OYUNU BAYRAK YARIŞINA KALDI

Salı günü 3 yarışmacının adaya veda edeceği Survivor'da ilk günde oynanan dokunulmazlık oyunu 9-0'da bayrak yarışına kaldı. Acun Ilıcalı, 2 yarışmacının sakatlık, 1 yarışmacının ise eleme sonucunda Salı günü adaya veda edeceğini açıkladı. 9'da 9 bayrak yarışında dokunulmazlık ünlülerin oldu. Sercan Yıldırım ve Elif, bayrak yarışında dokunullmazlığı ünlülere getirdiler. Sercan Yıldırım dokunulmazlık oyununda 3'te 3 yaparak performansıyla ön plana çıktı. 

Sercan Yıldırım galibiyetin ardından, "İki takım da çok iyi mücadele verdi. Salı günü eleme olacak ve takımımızdan bir kişinin elenmesini istemedim. Güzel bir galibiyet oldu. Elif ile birlikte iki Bursalı olarak parkura çıktık. Takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum." dedi. 

 

Survivor 16 Şubat 1. bölüm TV8 İZLE


Survivor 2020 yeni sezon 1. bölümünü kaçıranlar ve Survivor'ın 16 Şubat 2020 Pazar günü yayınlanan 1. bölümünü izlemek isteyenler internet ortamında Survivor 1. bölüm izle, Survivor 1. bölüm full İZLE, Survivor yeni sezon 1. bölüm full izle, Survivor 16 Şubat Pazar 1. bölüm full tek parça İZLE şeklinde arama yapmaya başladı. Survivor 16 Şubat 2020 Pazar günü yayınlanan yeni sezon 1. bölümünü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İLK ELEME ADAYI FATMA OLDU

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında ilk eleme adayı Fatma oldu. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!