comScore

Survivor 14. bölüm fragmanı İZLE - Survivor 24 şubat yeni bölüm fragmanı İZLE (Atakan Yusuf kavgası Survivor fragman)

24 Şubat 2019, Pazar 00:40
Survivor 14. bölüm fragmanı İZLE - Survivor 24 şubat yeni bölüm fragmanı İZLE (Atakan Yusuf kavgası Survivor fragman)

Survivor Türkiye - Yunanistan yeni bölüm fragmanı olan Survivor 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 14. bölüm fragmanını izlemek ve Survivor'ın 24 Şubat 2019 Pazar günü yayınlanacak yeni bölümüne dair ipuçlarına ulaşmak için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor 2019 yeni bölüm fragmanı olan Survivor 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor Türkiye Yunanistan yeni bölüm fragmanında neler olacak? Atakan ile Yusuf arasında ipler geriliyor mu? Survivor'ın 24 Şubat 2019 Pazar günü yayınlanacak olan Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 14. bölüm fragman videosu haberimizde. Öncesinde Survivor 13. bölümünde neler yaşandığına göz atalım. 
 

Survivor 2019 23 Şubat 2019 Cumartesi 13. bölüm özeti


Survivor 2019 son bölümünde Türkiye ile Yunanistan arasında önce ödül oyunu oynandı. Ödül oyununda iki takım da kurufasulye için kıyasıya mücadele ettiler. Son derece çekişmeli geçen oyunun galibi Türk takımı oldu. Kurufasulye ve salça olan erzak oyununda Türk takımında finali yapan ismi Seda Ocak oldu. Seda Ocak son oyunda Yunan takımının güçlü yarışmacılarından Afroditi'yi yenerek Türkiye'nin 10'a 7 galip gelmesini sağladı. Ödül oyununda kızlarda Seda Ocak 3'te 2 yaparak önemli katkı sağladı. Erkeklerde ise Hakan, 2'de 2 yaparak Türk takımına büyük katkıyı sağlayan isimlerden biri oldu. 

Survivor 23 Şubat 2019 dokunulmazlık oyununu kim kazandı?


Survivor 2019 son bölüm olan Survivor 2019'da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyununa Türk takımı tam anlamıyla ağırlığını vurdu. Türkiye takımı uzun süre üstün götürdüğü dokunulmazlık oyununu 10'a 4 kazanmayı başardı. Son galibiyet ise Sude'den geldi. Bu haftaki 1. dokunulmazlık oyununun kazananı Türkiye oldu. Oyundan sonra adada Yusuf, "Oyun sonrası kendi aralarında kavga ediyorlardı yine." derken, Hakan ise " Tony 4 defadır beni seçiyor 4 kere de yeniliyor 4 kere de yenildikten sonra kavga ediyor benchte." diye konuştu. 
 

Survivor 14. bölüm fragmanı 24 Şubat 2019 Pazar


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 14. bölüm fragmanında yakın arkadaş olan Atakan ile Yusuf arasında ipler gerildi. Bora ise bunların olabileceğini söyledi. Peki Atakan ile Yusuf arasında gerilim devam edecek mi? Dokunulmazlık oyunu, erkekler ödül oyunu ve Survivor yeni bölüme dair ipuçlarını aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 
FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!