comScore

Survivor 12 mart son bölüm full İZLE - (Survivor son bölüm kim elendi?) Survivor 12 Mart 2019 Salı 24. bölüm İZLE

13 Mart 2019, Çarşamba 00:20
Survivor 12 mart son bölüm full İZLE - (Survivor son bölüm kim elendi?) Survivor 12 Mart 2019 Salı 24. bölüm İZLE

Survivor son bölüm olan Survivor 24. bölümünde elenen yarışmacı belli oldu. Survivor'da bu hafta adaya veda eden Yunan yarışmacı ada konseyinde açıklandı. Survivor son bölüm olan Survivor 24. bölümü full izlemek ve Survivor son bölüm olan Survivor 24. bölüm özetine ulaşmak için gerekli olan detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor'ın 24. bölümü yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 24. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 24. bölümünde Türkiye ile Yunanistan takımları arasında ödül oyununu oynanırken aynı zamanda Yunan takımında bir yarışmacı adaya veda etti. Yunan takımında eleme gecesinde yaşananlarla birlikte Survivor son bölüm olan Survivor 24. bölüm özeti, Survivor son bölüm ödül oyunu kim kazandı ve Survivor son bölüm Survivor'da kim elendi? sorusuna yanıt bulmak için detaylar haberimizde. 
 

Survivor 24. bölüm 12 Mart 2019 Salı TV8


Survivor son bölüm olan Survivor 24. bölümde Yunan ve Türk takımları arasında ödül oyunu oynanırken dostluk oyunu adı altında kazanan yarışmacılar böreğin sahibi oldu. Kadınlar ve erkekler arasında iki farklı dalda oynanan yarışmada her iki takımın yarışmacıları birbirleriyle eşleşerek aynı takımda yer aldılar. Kadınlarda ödülün sahibi Melisa Dimitra oldu. Melisa Dimitra ikilisi finalde Sabriye - Afroditi ikilisini mağlup etti. Erkekler finalinde ise Hikmet Pangiotsi ikilisiyle Okay Tony karşı karşıya geldi. Kazanan taraf Okay ve Tony oldu. Böylelikle börek ödülünün de sahipleri belli oldu. 

KİM NE SÖYLEDİ?
Hakan:  Yusuf  görünmeyen yerde Okay'a Tony'e söyle beni götürsün diyor.
Hikmet:  O hep öyle, arkaya geçip Okay'a söyle Tony beni seçsin nolur falan diyor sonra benche gelince önemli değil diyor
Hakan: Kadınsız toplum yarınsız toplum derken kadınlar 2 gündür ıslanıyor onların tarafına 1 tane palmiye koyamadın mı ? Lafta değil icraatta adam ol
Yusuf: Yerde duran palmiyeleri değerlendirdik yanlış anlaşıldı heralde bize bir şey demediler ama"
Seda:  Kadınlar çok değerli en değerlimiz diyenler sadece kendi yattıklarının üstünü kapatırken o kaba sakal denilen Hikmet bir dünya palmiyeyi toplayıp kızların barakasının üstünü kapattı. Sabriye ile araları iyi olmamasına rağmen tadilat yaptılar
 

Survivor 24. bölüm 12 Mart 2019 son bölüm kim elendi?


Survivor'da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarını Türkiye kazandı ve 3 eleme adayı da hatırlanacağı üzere Yunanistan'dan çıkmıştı. Yunan takımında kaybedilen dokunulmazlık oyunlarının ardından eleme adayları da belli oldu. Yunan takımında bu hafta ada konseyinde Tony, Spyros ve Simos eleme adayları oldu. Bu üç yarışmacı arasında gerçekleşen oylamada adaya veda eden yarışmacı da belli oldu. Elenen yarışmacı Simos.

Survivor 24. Bölüm 12 Mart 2019 Salı TV8 İZLE


Survivor son bölüm olan Survivor 24. bölümünü izlemeyenler internet ortamında Survivor son bölüm izle, Survivor 24. bölüm izle, Survivor 12 Mart son bölüm izle, Survivor son bölüm full izle, Survivor 24. bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Survivor son bölüm olan Survivor 24. bölümü izlemek için gerekli olan bağlantıya aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

 

FutbolArena Haber Turu (20 Ocak 2020)