comScore

Survivor 10 nisan son bölüm İZLE - Survivor son bölüm 10 nisan ödülü kim kazandı? (Survivor 10 Nisan 45. bölüm tek parça İZLE)

11 Nisan 2019, Perşembe 00:14
Survivor 10 nisan son bölüm İZLE - Survivor son bölüm 10 nisan ödülü kim kazandı? (Survivor 10 Nisan 45. bölüm tek parça İZLE)

Survivor son bölüm olan Survivor 45. bölümünü kaçıranlar için Survivor son bölüm olan Survivor 45. bölümü özetini derledik. Ödül oyununu hangi takım kazandı? Ödülü kazanan takımın eğlenceli anları ve daha fazlası. Survivor son bölüm olan Survivor 45. bölüme dair merak ettiğiniz her şey haberimizde. 

FutbolArena - Survivor'da heyecan sürüyor. Survivor'ın 10 Nisan 2019 Çarşamba günü yayınlanan yeni bölümünde eğlenceli anlar ekranlara yansıdı. Survivor son bölüm olan Survivor 45. bölümünde ise siyah takım ve beyaz takım arasında ödül oyunu oynandı. Survivor son bölüm olan Survivor 45. bölümünü kaçıranlar için Survivor son bölüm olan Survivor 45. bölüm özetiyle birlikte Survivor son bölüm olan Survivor 45. bölümünü izlemek için gerekli olan bilgiler haberimizde. 
 

Survivor 10 Nisan 2019 Çarşamba 45. bölüm özeti 


Survivor'da siyah ve beyaz takım arasındaki mücadele kıyasıya devam ediyor. Survivor son bölüm olan Survivor 45. bölümünde siyah ve beyaz takım yaşam evinde smoothie ile birlikte tost ve karaoke keyfi için mücadele etti. Son dönemde özellikle dokunulmazlık ve ödül oyunlarında başarısız olan siyah takım, en son kahvaltı ödülünü kazanarak moral bulmuştu. Survivor son bölüm olan Survivor 45. bölümünde ise ödül oyununa yine beyaz takım damgasını vurdu. Beyaz takım 10'a 6 kazanarak ödülün sahibi oldu. 

SABRİYE'DEN TARKAN ŞARKISI

Ödül oyununu kazanan beyaz takımda yarışmacılar yaşam evinde hem karınlarını doyurdu, hem de karakoke keyfi yaşadı. Beyaz takımın renkli yarışmacılarından Sabriye ise Tarkan'ın "Şımarık" şarkısıyla izleyenleri ekranlara kilitledi ve takım arkadaşlarını coşturdu. 

KİM NE SÖYLEDİ?

Dalaka: "Her kaybedişimiz bu şekilde. Bizim suçumuz, onlar daha iyi değil. Karşı takım daha iyi olsaydı onları tebrik eder alkışlardık."

Atakan: "Ben güçlü bir takım olduğumuzu düşünüyorum hatta karşı takımdan daha da güçlüyüz."

Yusuf: "Gözlemlediğim bir şey var. Türk takımı aç kalmaya alışmamış.Çünkü biz hep kazandığımız için aç kalmıyorduk. Ama şimdi Sude, diğerleri ben de dahil aç kaldıkça performansımız geriledi. Bir an önce ödülleri kazanmalıyız yoksa daha büyük problemler bizi bekliyor."
 

Survivor 45. bölüm 10 Nisan 2019 Çarşamba TV8 İZLE


Survivor son bölüm olan Survivor 45. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Survivor son bölüm izle, Survivor 45. bölüm izle, Survivor son bölüm full izle, Survivor 10 nisan son bölüm izle, Survivor 45. bölüm 10 nisan full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Survivor son bölüm olan Survivor 45. bölümünü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

ÖDÜL OYUNUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>

FutbolArena Haber Turu (13 Aralık 2019)