comScore

Survivor 10 mart 23. bölüm tanıtımı İZLE - Survivor 23. bölüm fragmanı İZLE (Survivor 10 Mart yeni bölüm tanıtımı İZLE)

11 Mart 2019, Pazartesi 00:29
Survivor 10 mart 23. bölüm tanıtımı İZLE - Survivor 23. bölüm fragmanı İZLE (Survivor 10 Mart yeni bölüm tanıtımı İZLE)

Survivor 23. bölüm fragmanı yayında! Survivor yeni bölümde neler olacak? Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 23. bölüm fragmanı izlemek ve Survivor son bölüm olan Survivor 22. bölüm özeti haberimizde. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 23. bölüm fragmanında Türkiye ve Yunanistan takımları arasında ödül oyunu oynanacak. Peki Survivor son bölüm olan Survivor 22. bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor son bölüm olan Survivor 22. bölümünde kimler aday oldu? Survivor son bölüm olan Survivor 22. bölümünde tüm yaşananlar burada. 
 

Survivor son bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı?


Survivor'da son 2 haftada dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Türkiye takımı bununla birlikte peş peşe de yarışmacı kaybetmişti. Bu hafta dokunulmazlık oyunlarına daha motive olan Türkiye, üst üste 2 dokunulmazlığı da kazanarak bu kez finale kalmasına müsade etmedi. Böylelikle haftanın eleme adayları Yunanistan'dan çıkmış oldu. Survivor Türkiye'de oynanan son dokunulmazlık oyununda erkeklerde Hikmet ve Yusuf ön plana çıakrken, kadınlarda Seda 2'de 2 yaparak takımlarını sırtlayan isimler oldu. Sabriye ise son dokunulmazlık oyununda 2'de 0 yaparak yine hayal kırıklığı yarattı. Survivor Yunanistan takımında ilk eleme adayı Tony, ikinci eleme adayı ise Sypros oldu. 


 

Survivor 22. bölüm özeti (10 Mart 2019 Pazar Survivor son bölüm TV8)


Survivor son bölüm olan Survivor 22. bölümünde öncelikle iletişim oyunu oynandı. Türkiye takımında iletişim oyununda erkeklerde kazanan isim Okay Köksal oldu. Daha sonrasında kadın yarışmacılar aileleriyle mesajlaşmak için mücadele etti. Kadınlarda bu hafta iletişim ödülünü kazanan isim ise Sude oldu. 
 

Survivor 23. bölüm fragman TV8 izle


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 23. bölüm fragmanını izlemek isteyenler Survivor yeni bölüm fragmanı izle, Survivor 23. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 23. bölüm fragmanına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)