comScore

Suriye'de patlama! Suriye'de son durum, Suriye bomba patlamaları (ABD - Suriye haberleri)

15 Nisan 2018, Pazar 00:43
Suriye'de patlama! Suriye'de son durum, Suriye bomba patlamaları (ABD - Suriye haberleri)

Suriye'de son dakika meydana gelen patlamanın ardından Başkent Şam'da elektrikler kesildi. Suriye'de yaşanan patlamanın ve ABD - Suriye ilişkilerine dair ayrıntılara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Suriye'de ne oldu? Suriye'de meydana gelen son dakika olayının detaylarıyla ilgili yeni bilgiler geldi. Suriye'de patlama meydana geldi ve Suriye'nin başkenti Şam bu patlama nedeniyle elektriksiz kaldı. 


Suriye'de bomba mı patladı?


Suriye'de son dakika haberlerini merak edenler Suriye'de yaşanan son dakika gelişmesi ve patlamanın detaylarıyla ilgili IHA'nın haberine göre, Suriye'nin Deyrizor şehrinde 10 büyük ölçekli patlama meydana geldi. 10 büyük ölçekli patlanın doğu kırsalındaki Esad milislerinin kontrolü altında Meathin ve Taybeh kasabalarını sarstığı öğrenildi. Yaşanan bu patlamanın ardından bölgede elektriğin kesildi ve Şam'a elektrik verilemediği açıklandı. 
 

Amerika - Suriye haberleri


Amerika Suriye haberleriyle ilgili olarak, ABD, İngiltere ve Fransa'nın Suriye'ye gerçekleştirdiği operasyon sonrası İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile Suriye Devlet Başkanı Esad arasında bir telefon görüşmesi gerçekleşti. İran'ın Suriye'deki Esad rejimine desteğini bildirmek için telefon görüşmesini gerçekleştirdiğini belirten Ruhani, " Esad'ı yaradım, yanınızdayız mesajı verdim" dedi.  Esad da, Ruhani'ye, "Batı kontrolü kaybettiği için saldırdı" açıklamasını yaptı. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.